Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: poraďte prosím.......

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

pořád zkouším hledat nějakej program na stříhaní videa které nahraju na dvd rekordéru a nemůžu nic najít pořád tak mě prosím poraďte tady....Díky moc....Sem se to asi nedává ale nechcete mě kdyžtak někam odkázat na link k tomu programu co mě poradíte...asi toho chcu moc...ale fakt díky těm kteří mě poradí
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

K4r3l
    Ahoj, dávej trochu výstižnější názvy témat. Když píšeš příspěvek, tak je celkem předpokládatelný, že chceš poradit.

Každopádně by bodlo, kdyby si napsal, v jakém formátu to video z DVD máš. Je to klasický DVD+-R, tedy VOBy nebo VRO soubor z DVD-RAM?

Zkus programy VirtualDub MPEG-2 (výstup pouze do AVI), Avidemux, Womble (komerční). Nebo metodu demux -> stříh. Demuxovat video můžeš už rovnou při kopírování na disk DVD Decrypterem. Potom to jde sestříhat programy MPEG-2 Schnitt nebo Cuttermaran.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

no mám to z DVD-RW, a tam je složka videa _TS a tam je formát VOB. Tak kterej program na to ???

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

K4r3l
    Pozor ať nedojde k mýlce. Formát TS je MPEG Transport Stream a to tedy rozhodně z DVD-RW mít nebudeš. Spíš tam máš adresář VIDEO_TS a v něm .IFO, .BUP .VOB soubory. To je úplně klasický DVD, takže DVDDecrypter - metoda IFO, video a zvuk zvolit "demux" a potom sestříhat v programu dle libosti. Návod na DVD Decrypter najdeš na mých stránkách: http://jech.webz.cz/dvdrip1.php.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

jj jo já jsem si to tam už opravil

Podobná témata

1. poraďte prosím?
    Od streps v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-12-2011, 15:57
  2. poradte prosim