Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Hauppage 1300 - Požadavky na PC

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Ahoj, rozhodla jsem se pro koupi TV karty Hauppage HVR 1300 a všimla jsem si, že má uvedené tyto požadavky:
    procesor 2800 pro analaog
    RAM 256

Můj počítač má 2800+
    (a RAM 512), dají se očekávat problémy s kvalitou obrazu anebo je to v pohodě?

Dál mám hodně blbou otázku, ale já o tom nic moc nevím - nemáme doma ještě set top box. Takže je pro mě otázka digitálního vysílání i z touhle TV kartou bezpředmětná?

Díky za odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Dál mám hodně blbou otázku, ale já o tom nic moc nevím - nemáme doma ještě set top box. Takže je pro mě otázka digitálního vysílání i z touhle TV kartou bezpředmětná?
    Modelová řada HVR1300 je hybrid. Tudíž umí přijímat bez set-top-boxu i digitál DVB-T.

dají se očekávat problémy s kvalitou obrazu anebo je to v pohodě?
    Je to v pohodě, kvalita obrazu není odvislá od CPU, či RAM. Možné potíže budou při grabování (nahrávání) z tuneru. Ale nemusí být!

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    Modelová řada HVR1300 je hybrid. Tudíž umí přijímat bez set-top-boxu i digitál DVB-T.
    díky moc. Upřímně řečeno, nejprve jsem si to myslela také. Ale pak mě jeden týpek - který o tom samozřejmě nic neví - přesvědčil, že ať ta karta umí digitální nebo ne, stejně ten set top box potřebuju. V tom případě, když píší, že na digitál je potřeba 1500 procesor, tak už mě netrápí ani ta otázka požadavků. I když těchto obav jsi mě vlastně zbavil také díky, jedu do obchodu ať se můžu na vánoce dívat na pohádky

Podobná témata

1. Hauppage WinTV HVR-1000 na Win2k
    Od vq v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2006, 07:16
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-02-2006, 19:58
  3. Hauppage dec 2000-t + skryte titulky
    Od sirmalcolm v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 11-03-2005, 11:09