Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Šum ve videu při přehrávání na TV přes AV kabel

EasyShare (11)|20.12.2006 19:30
Ahoj všem,
natáčel jsem jednu společenskou akci. Tedy umělé světlo v budově večer. Video jsem hodil na pc a obraz vypadal supr. Vše jsem vypálil na DVD a hodil do DVD přehrávače a přehrál tedy na tv, to bylo také ok.

Ovšem když jsem připojil kameru s av kabelem k tv, tak jsem v záznamu viděl vysoký šum. To znamená, že záznam je v pohodě, ale proč zrovna jen přímým propojením kamery s TV tím AV kabelem je tenhle problém???
Díky předem za odpovědi...

P.S.: Mám Panasonic NV-GS140EG
Jozef2 (188)|21.12.2006 11:47
[quote=EasyShare]Ahoj všem,
natáčel jsem jednu společenskou akci. Tedy umělé světlo v budově večer. Video jsem hodil na pc a obraz vypadal supr. Vše jsem vypálil na DVD a hodil do DVD přehrávače a přehrál tedy na tv, to bylo také ok.

Ovšem když jsem připojil kameru s av kabelem k tv, tak jsem v záznamu viděl vysoký šum. To znamená, že záznam je v pohodě, ale proč zrovna jen přímým propojením kamery s TV tím AV kabelem je tenhle problém???
Díky předem za odpovědi...

P.S.: Mám Panasonic NV-GS140EG[/quote]

Mozno je problem v AV kabli, mozno na analogovom vystupe z kamery a mozno na konkretnom AV vstupe v TV.

V prvom rade by som vyskusal zapnut AV kabel do ineho AV vstupu na TV, ak to nepomoze, tak vyskusat prepojit inym AV kabelom.
EasyShare (11)|21.12.2006 14:10
no, sjedu si to vyzkoušet ke známému na tv a podle toho uvidím, zkoušel jsem video s digitálním foťákem, ten problém tam byl sice méně, ale taky. Takže to vypadá na televizi. Pak napíšu, jak dopadla zkouška na jiné tv.