Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: O2TV + 32pw9551 na HDMI

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mám tuhle parádní televizi a k ní připojený set top box iCan od O2. Propojení mi však jde jen přes Scart, i když zvolím HDMI, na vstupu HDMI je jen modrá obrazovka (nedávno tu někdo popisoval stejný problém s DVD přehrávačem). Nejsem expert, nemůže být náhodou problém v tom, že TV zobrazuje 576p, ale na set top boxu jde nastavit rozlišení HDMI jen 576i ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

S najvacsiou pravdepodobnostou to bude tym ze TV cez HDMI nepodporuje 576i (len 576p)... nemam to sice odskusane, ale uvadza sa to tak v technickej popiske.
    (2strana, formaty videa)
    http://www.p4c.philips.com/files/3/3...12_pss_ces.pdf

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Ach jo, už to začíná Naco propojení pomocí HDMI u ne-HD zobrazovadla tak ne-HD playeru a ne-HD videa-obtazu-filmu???
    HDMI=defacto DVI!!!!! Tedy co to má u analogové vakuové telky s prokládaným PALem a s ním spjatého i zdroje videa-DVDvideo s 576 řádky a často navíc prokládané..., dělat s digitálním propojením???...

Ahá, marketing! Má to přeci ten HáDéTéVé vstup HáDéeMIí! To je špicá!

Nehledě mnaa to, že za 15.000 koupím sice nechvalně známou (pamětníky) TESLU LCDTV ale 37" a ta je digitílním zobrazovadlem, čili HDMI opodstatněné a navíc HD a skutečně 16:9 i rozlišením! : http://www.electrohall.cz/store/Good...sID=SE01468145

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od citizen
    Mám tuhle parádní televizi a k ní připojený set top box iCan od O2. Propojení mi však jde jen přes Scart, i když zvolím HDMI, na vstupu HDMI je jen modrá obrazovka (nedávno tu někdo popisoval stejný problém s DVD přehrávačem). Nejsem expert, nemůže být náhodou problém v tom, že TV zobrazuje 576p, ale na set top boxu jde nastavit rozlišení HDMI jen 576i ?
    Jo, jo - ta modrá obrazovka na HDMI 576i je "v pořádku", je tam třeba pustit 576p.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od ODSakEda
    Ach jo, už to začíná Naco propojení pomocí HDMI u ne-HD zobrazovadla tak ne-HD playeru a ne-HD videa-obtazu-filmu???
    HDMI=defacto DVI!!!!! Tedy co to má u analogové vakuové telky s prokládaným PALem a s ním spjatého i zdroje videa-DVDvideo s 576 řádky a často navíc prokládané..., dělat s digitálním propojením???...

Ahá, marketing! Má to přeci ten HáDéTéVé vstup HáDéeMIí! To je špicá!

Nehledě mnaa to, že za 15.000 koupím sice nechvalně známou (pamětníky) TESLU LCDTV ale 37" a ta je digitílním zobrazovadlem, čili HDMI opodstatněné a navíc HD a skutečně 16:9 i rozlišením! : http://www.electrohall.cz/store/Good...sID=SE01468145

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Nehledě mnaa to, že za 15.000 koupím sice nechvalně známou (pamětníky) TESLU LCDTV ale 37" a ta je digitílním zobrazovadlem, čili HDMI opodstatněné a navíc HD a skutečně 16:9 i rozlišením! Cool :
    Nevíte kde se dá v Praze tahle telka vidět. S inegr. dvbt je to fakt láce. Zajímalo by mě jaký má v téhle uhlopříčte obraz z dvbt.

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od woland
    Nehledě mnaa to, že za 15.000 koupím sice nechvalně známou (pamětníky) TESLU LCDTV ale 37" a ta je digitílním zobrazovadlem, čili HDMI opodstatněné a navíc HD a skutečně 16:9 i rozlišením! Cool :
    Nevíte kde se dá v Praze tahle telka vidět. S inegr. dvbt je to fakt láce. Zajímalo by mě jaký má v téhle uhlopříčte obraz z dvbt.
    Mě taky! Nepochybuji o obrazu z PC po digitálním rozhraní DVI popřípadě analogovém, ale vpodstatě HD rozhraním: VGA, ale z prokládaného analog video IN by mě to zajímalo, což defacto bude i případ propojení obvodů obrazovky a integrovaného i když digitálního... TV přijímače...

Podobná témata

1. CRT Philips 29PT9521 a 32PW9551
    Od stani v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1921
    Poslední příspěvek: 29-10-2012, 12:43
  2. Pazvuky z repro u 32PW9551
    Od Supan v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-01-2008, 14:01