Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosim znalejsi nez ja o doporuceni HDD DVD Recorderu

gogo_v (2)|16.11.2006 21:07
Asi bych mel napsat co bych si predstavoval :) disk alspon 160GB podpora DivX a Xvid vcetne podpory ceskych titulku.Vystup HDMI Alspon DVB-T tuner Nechci zadnej sunt typu Sencor :) cena do cca 20 tisic uvazuju o PIONEER DVR-540HX-S DVBT ale opravdu se v teto oblasti neorientunju muzete mi prosim nekdo poradit? nerad bych utratil spousty penez a pak zjistil ze to pulku veci neumi :-(( Dekuji
CyberTec (290)|16.11.2006 23:47
co se tyce moznosti prehravani DivX a Xvidu z HDD, tak to umi ze znackovych asi jen LG. Umi dokonce i nahravat pomoci XviDu, ale nahravky nejde zkopirovat na DVD, muzou zustat jen na HDD. u ostatnich znacek v podstate nezkopirujes na HDD zadny DivX nebo treba i klasicke DVD, pouze videa ve formatu VR, do kterych tyhle stolni rekordery nahravaji. Vetsina uz umi prehravat DivX a Xvid z DVD medii, tak pokud ozelis moznost nahrat si je na HDD, tak snad neco vyberes. s DVB-T jich zatim moc neni, vetsina ma zatim analogovy tuner.
PcBuh (228)|19.11.2006 14:27
1 : žadnej rekordér nekopíruje DVD na HDD 1:1 ( jen pro info )

2 : PIONEER DVR-540HX-S taky zvlada Divx na HDD a Mp3

3: http://www.sigmatek.cz/sigmatek/cz/pvr890b/index.asp ( zkus tohle )
woland (305)|19.11.2006 20:06
Vzhledem k ceně se asi bavíte o PIONEER DVR-545HX-S se slotem pro dek. karty a vstupem pro dv kameru. Pioneer ma kvatitní převodníky a celkově je velmi dobře zpracovanej. 540 mám doma - jediné - je že je podle mě hlučná.
gogo_v (2)|22.11.2006 22:03
:-D jde mi pouze o to ze mam nejakych "par" filmu na CD-R a pozdeji na DVD-R mediu a tusim nektere stroje maji problem s prehravanim divX (XviD) z DVD stacilo by mi i kdyby se dalo proste prekopirovat data z nosice na integrovany disk ale tusim i todle je asi problem :(