Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HD Videoklip Báry Basikové - Amor Muerto

Krtek (1279)|14.11.2006 21:29
[quote=Fantas!]ai
Mas pravdu, ale je dobre nahrat to v lepsim rozliseni pro budoucnost a klido si to stahnout z kamery ve forme DV. Na kazete ti zustane HDV a pracujes v PC s DV. Tedy vydelavas, nezdrzuje te to a ted to nejdulezitejsi, pro sebe si muzes kdykoliv natahnout do PC HDV! Navic muzes sestrihat prvne PalDV widescreen projekt, ulozit si veg a pak za treba 5 roku si z kazety natahnout ty zabery v HDV a pouzit dany veg soubor. Najednou budes mit postrihany projekt i v HDV, jen prepnes Projekt na HDV nastaveni. Tot ta velka vyhoda. :-)[/quote]

ai má pravdu. Pokud si to nadšenec dělá v HDV pro sebe, tak to možná čase využije. Jestliže ale někomu kamera slouží jako zdoj obživy, tak bude točit v takovém formátu, o který je zájem. A to HDV bohužel není. \/
ODSakEda (2278)|14.11.2006 22:17
Ježíííš chalpíí, točit a distrubuovat je rozdíl!!!
- Přece budu alespon točit i pro obživu v co nejlepší kvalitě a pak aby převod do DVDvideo o mizernejch 0,4Mpx moc neutrpěl a nepomluvili mě, abych taky třeba přežil kvůli referencím a konkurenci!

- A nedělejte ze všech zákazníků blbce, lidi sice neví co je technicky HDV, ale slyšeli něco o HDTV a ptaj se mě, jestli by to šlo točřit v tom Há Dé Té Vé. Někteří z mého okolí i co požadovali jen DVDvideo si už všimli, že mám nějak podezřele dobrej obraz, prej skoro jak z filmu na DVD!

- A o boomu prodeje/nákupu velkejch pasmovek a LCDTV jste neslyšeli???! množí se tu dotazy, jestli jde a jak zapojitPC na velkouLCDTV! A pod.!

- A vůbec, přece točíte na DV a DV přece také není ditribuční formát!!!...

- A navíc točím pro budoucnost především dokumenty z událostí!!!! Nebo se někdo dívá dokola hned po natočení???... Jo možná aktéři,aby se viděli z druhé strany,jak ztrapnili :-D
Fantas! (3016)|14.11.2006 22:29
ai
no jen alternativa, jak si postrihat zaznam, kdyz nemam k tomu potrebny vykonny stroj a posleze pak znovu ve vyssim rozliseni a treba i upravit, proc ne... Jsou zabery hodne vzacne a proto doporucuji jit timto smerem... Moznost tu je, proc ji nevyuzit, ze? :-)
Respektuju tvuj nazor, kdybych natacel cizi zabery, asi by mi to bylo taky u pr..... a proto chapu tvuj postoj, nicmene, pokud ma nekdo kupovat kameru kolem 30 000 tak je hloupost jit do SD ... \/ , neb mu HDV plne nahradi SD, defakto s ni muze tocit a vubec nemusi vedet, ze ta kamera HDV ma, proste si da nastaveni HDV-> DV :-D
ODSakEda (2278)|14.11.2006 22:33
Fantas! -ani né tak pro cizí, jako pro ty co to neocení! :-D
Krtek (1279)|14.11.2006 23:11
[quote=ODSakEda]Ježíííš chalpíí, točit a distrubuovat je rozdíl!!!
- Přece budu alespon točit i pro obživu v co nejlepší kvalitě a pak aby převod do DVDvideo o mizernejch 0,4Mpx moc neutrpěl a nepomluvili mě, abych taky třeba přežil kvůli referencím a konkurenci!

- A nedělejte ze všech zákazníků blbce, lidi sice neví co je technicky HDV, ale slyšeli něco o HDTV a ptaj se mě, jestli by to šlo točřit v tom Há Dé Té Vé. Někteří z mého okolí i co požadovali jen DVDvideo si už všimli, že mám nějak podezřele dobrej obraz, prej skoro jak z filmu na DVD!

- A o boomu prodeje/nákupu velkejch pasmovek a LCDTV jste neslyšeli???! množí se tu dotazy, jestli jde a jak zapojitPC na velkouLCDTV! A pod.!

- A vůbec, přece točíte na DV a DV přece také není ditribuční formát!!!...

- A navíc točím pro budoucnost především dokumenty z událostí!!!! Nebo se někdo dívá dokola hned po natočení???... Jo možná aktéři,aby se viděli z druhé strany,jak ztrapnili :-D[/quote]

Zřejmě máš štěstí, že se pohybuješ mezi pár nadšencama, co už o HDV slyšeli. To je ale spíš vyjímka. Já tu mám zákazníky, co cpou DVD se svatbou do CD rom mechaniky a ještě jsou na mě sprostí, že jim to nejede. Někteří lidi nepoznají ani DVD od CD. Jak píšu. Realita je někde jinde.
ai (2993)|14.11.2006 23:13
Fantas!
ale samozrejme HC3, za tu cenu, ale ne na svatby 9-) ,

uz sem to psal jinde a nekdo se na me pustil i castecne za tento nazor, pripoj k ni mikrofon (redukci na XLR ?), propoj si k ni drat z baterky za opaskem do svetla, ktere na ni postavis, ...,toz profesional jak visity, vsechno to propojis jako do krabicky od zapalek, dale, rucky se blbe drzi a jak se bude vest pak toto,

jen nazor, nebijte me za to, delejte si z tou HC3 co chcete :-) , treba i svatby, kdyz to nebude vadit jinym, proc ne, ja bych to ale nedelal, to je vse
Fantas! (3016)|14.11.2006 23:29
ai
ani nevis, jak ty svatby vypadaji hezky... 9-) Jinak mikrak uz mam hotovy+ramenni operka+svetlo =>vsechno krasa velika... :-D
yozefb (684)|14.11.2006 23:49
Fantas!

tak sa ukaz !!! :-!!!
Fantas! (3016)|14.11.2006 23:57
yozefb
jj, dluzim ti to, to je fakt! :BB:
stayman (12393)|15.11.2006 03:10
Dobra zabava, Krtkovi zakaznici chcu svadby v DV, on im da pochopitelne DVD-Video a nie DV (pretoze ked uz, ani nema DV, ale miniDV), ale aj tak si to pchaju do CD. :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E :-E

A niekto tu ma pravdu, je to jedno na com tocite, zrejme ma tiez SD :-)-
Pitomec (10211)|15.11.2006 10:07
Tak koukám, že majitelé HDV shito-ruček jsou zase v ráži a nějak jim moc nevoní, když jejich miláčky tady všichni akorát poplivou - takovej je holt svět a doufejme že jim začíná docvakávat, jakou kravinu s tím nákupem HDV zgarbu udělali... 9-) :-E
ODSakEda (2278)|15.11.2006 10:23
StayMan by €RikŁ€ -jak někdo?! to psal!
Pitomec ...
Pitomec (10211)|15.11.2006 10:40
Tebe ještě nezavřeli, Modrá vráno? 9-) :-E
stayman (12393)|15.11.2006 15:15
[quote=Pitomec]Tak koukám, že majitelé HDV shito-ruček jsou zase v ráži a nějak jim moc nevoní, když jejich miláčky tady všichni akorát poplivou - takovej je holt svět a doufejme že jim začíná docvakávat, jakou kravinu s tím nákupem HDV zgarbu udělali... 9-) :-E[/quote]

Ved ale to nadavaju na HDV, co taku kameru este nemaju :-E :-E :-E
Krtek (1279)|15.11.2006 20:27
[quote=Fantas!]ai
ani nevis, jak ty svatby vypadaji hezky... 9-) Jinak mikrak uz mam hotovy+ramenni operka+svetlo =>vsechno krasa velika... :-D[/quote]

To teda opravdu nevěřím. Kamera musí mít určité předpoklady, tomu aby točila hezky, bez ohledu na formát. A to HC nemá.
stayman (12393)|16.11.2006 01:55
[quote=Krtek][quote=Fantas!]ai
ani nevis, jak ty svatby vypadaji hezky... 9-) Jinak mikrak uz mam hotovy+ramenni operka+svetlo =>vsechno krasa velika... :-D[/quote]

To teda opravdu nevěřím. Kamera musí mít určité předpoklady, tomu aby točila hezky, bez ohledu na formát. A to HC nemá.[/quote]

Pokial si dobre spominam, vravel si, ze nemas absolutne ziadne skusenosti z nijakou inou kamerou HDV a ze FX1 si skusal v nejakom hypermarkete. Teraz teda neviem, co je pravda a co zase tvoj klam. \/ :-R B-)