Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přes obraz to zrní, TV jede v poho.

Rovano (3)|12.10.2006 17:48
Dobrý den, zakoupil jsem TV kartu Pinnacle PCTV Dual Hybrid 3010IX a připojil ji na náš panelákoví rozvod. U všech naladěných stanic cca30 obraz má špatnou kvalitu(zrní přes to). Po připojení televize na stejnej drát to TV podává krásně. Že by TV karta potřebovala ještě lepší signál nebo je na vině rozdílná zem jak jsem slyšel jeden názor? Děkuji za jakýkoli nápad. Nikde jsem na toto radu nenašel.
Ivo Mašek (10205)|12.10.2006 19:12
[quote]Po připojení televize na stejnej drát to TV podává krásně. Že by TV karta potřebovala ještě lepší signál [/quote]
Všechny tv tunery jsou mnohem citlivější, než klasická TV., navíc se musí "probít" spoustou rušivých faktorů ve skříni PC. Já "tvůj" problém řeším tímto:
http://masek.ic.cz/index2.html
Rovano (3)|20.10.2006 10:36
Tak jsem vyzkoušel filtr nad 200MHz(horní propust) i izolátor co doporučuje Mašek na svých stránkách a obraz beze změny. Zjistil jsem, že to není chyba karty samozřejmě jak se dalo čekat, ale slabým signálem. Nevím proč jsem na to nepřišel dřív. Zkoušel jsem to, ale asi nepostřehl. Když propojím káble od antény napřímo bez rozdělovače co má nějaký útlum, obraz se zlepší.