Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Existence alternativního ovladače? Alias Nevíte o jiném?

kiklop (5)|11.10.2006 19:07
Hi lidi. Prosím Vás, všechny. Mám kartu Leadtek WinFast DTV1000 T. A časově nahrávat nejde z vypnutého systému. Tedy S5. Ti co toto značení znají čtěte dál. Ti co ne, ani se nenamáhejte. A v ovladači pro tento tuner je, z S4, a z S5 neprovádět žádnou akci. Ale já chci aby se z S5 dostal systém do D3, neboli do S0. Nevíte o nějakém takovém ovladači pro tuto kartu? 4i nevíte jak si toto upravit? Díky za pomoc.
Doom (2331)|12.10.2006 07:43
musíš mít nutně systém ve stavu S5 /soft off/? nestačilo by ti házet počítač do S4 /Suspend to disk/? já osobně mám Winfast Experta a program PVR umí bez problémů kvůli nahrávání probudit počítač právě z režimu S4 a po dokončení nahrávání ho zas do S4 uspat.
rozdíl v odběru PC v režimech S5 a S4 je docela malý.
kiklop (5)|12.10.2006 21:16
Nejspíše máš pravdu, spíše jde o to, když zapomenu system převest do S3, a převedu ho do S5 tak mam po ptakách. Ale jinak je to pro mě samozřejmě lepší. Přeci jenom nastartovaný sytém za 7s je fakt super. Ale díky ti za snahu.
Doom (2331)|13.10.2006 08:26
vlez si do nastavení napájení, na tlačítko napájení (power) si dej jako defaultní akci Hibernaci (režim spánku S4) a počál vypínej stiskem toho poweru. tak mám komp nastavenej já a nemám problém s tím, že bych zapomněl dát PC hibenovat.
hibernace musí být aktivovaná (příznak na stránce režim spánku v nast. napájení) a musí ji umět ovladače všech komponent v PC (dnes to už není problém)