Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: změna FPS audia bez rekomprese

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od clee
    jde o to jak zmenis framrate, kdyz to udelas pres frame rate decimation tak vyhazuje frejmy, kdyz to udelas source rate adjustment tak zmeni rychlost. tzn. pokud bych mel zvuk z 25fps zdroje a video 23.976fps, tak chytnu video a zrychlim ho bez rekomprese na 25fps, prisadim zvuk a fertig, takhle se to dela i pri transferu americkejch filmu a serialu na palovy dvd/dvb
    To je vlastně "odbornější" popis toho co jsem napsal výše.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od StD
    A co tam jako děláš za "rekompresi"?
    Při změně frame rate v advenced options musím následně vybrat output formát a ikdyž zvolím hodnoty totožné se vstupním videem ( AC3, stejný bittrate), stejně to BeLight kompletně překompresí. Proto jsem chtěl vědět, zda to nějaký program dokáže udělat jednodušeji. Místo toho se tu rozjela nesmyslná diskuze o tom, jak hloupé je mluvit u audio souborů o frame rate Holt když si někdo potřebuje úroveň svých odborných znalostí dokazovat přitroublým slovíčkařením...

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Foolproof
    Takovýhle podivný hodnoty (24,998 atd.) Ti vypadnou, když nastavíš master stream na audio.

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Foolproof
    Takovýhle podivný hodnoty (24,998 atd.) Ti vypadnou, když nastavíš master stream na audio.

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od vlada
    Foolproof
    Ano, to bude ono, ale s tímto nastavením jsem začal u karty VideoHighway, která byla připojena pomocí tkzv. feature konektoru přímo do grafiky, (na 60 MHz Pentiu ) a nikdy se mi nerozjel zvuk s obrazem, kdežto na none ano a editor,abych to spravil ???, ani internet nebyl, BBSka byl zázrak, kde bych vzal editor ?
    Později jsem zjistil, že autorizačnímu programu DVDMotionPro vadí včechno možné, ale prapodivné framerate ne a placky hrají, takže zatržítko na master audio je tam asi dodnes.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-03-2012, 22:06
  2. Střih H.264 (MOV) bez rekomprese
    Od Martin Suchánek v sekci Editace videa
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 27-09-2011, 15:34
  3. Změna fps u audia
    Od venousx v sekci Editace audia
    Reakcí: 2