www.tvfreak.cz
>
>
>

Dočkáme se 6. řady Black Mirror? Fanoušky překvapila reklama v ulicích

Dočkáme se 6. řady Black Mirror? Fanoušky překvapila reklama v ulicích
, , aktualita
V Madridu se objevila pouliční reklama na údajnou šestou řadu Black Mirror. Kolemjdoucí byli překvapení nejen tím, že na Netflixu nové díly seriálu nenašli, ale také samotnou formou reklamy, která reaguje na aktuální situaci.
K oblíbeným
reklama
Budoucnost úspěšného seriálu Black Mirror (na českých obrazovkách se objevil pod názvem Černé zrcadlo) zůstává nejistá, o to více byli fanoušci překvapeni reklamou, která se objevila na několika autobusových zastávkách v Madridu. Zmiňuje totiž šestou sérii Black Mirror a slogan „Prožij nyní. Kdekoliv“. Nechybí přitom dokonce ani logo Netflixu. Reklamní plocha uvnitř citylightu funguje jako zrcadlo, které zobrazuje odraz osoby na zastávce. Využívá přitom filtr, který by měl navodit dystopickou atmosféru typickou pro tento seriál. Není přitom náhoda, že reklama přichází právě v době, kdy světem otřásá koronavirová krize, přičemž Španělsko patřilo k nejvíce zasaženým zemím Evropy.
 
 
Osoba v zrcadle, vzhledem k současným nařízením španělské vlády navíc obvykle vybavená rouškou a mnohdy také rukavicemi, se tak stává součástí seriálu, který ve svých jednotliých epizodách předvídá dystopickou budoucnost ovlivněnou moderními technologiemi. Někteří si tak mohli v posledních měsících připadat jako v nepovedeném seriálu. Navíc se objevilo i několik témat, které jako by vznikly z pera scénáristů seriálu Black Mirror. Mezi nimi třeba snaha některých vlád zavést povinné mobilní aplikace pro sledování pohybu občanů s cílem zamezit šíření onemocnění COVID-19. Není divu, že tyto reklamy se v ulicích Madridu staly velmi populárními a jejich fotografie rychle zaplavily sociální sítě. Někteří se zasmáli, jiní možná trošku vyděsili. A mnozí fanoušci seriálu hned začali hledat na Netflixu šestou řadu Black Mirror.
 
Jak ovšem bylo zmíněno v úvodu, budoucnost oblíbené antologie zůstává nejistá. Netflix zatím nepotvrdil, že by pracoval na šesté řadě. Charlie Brooker, autor Black Mirroru, se v nedávném rozhovoru vyjádřil, že v současné době podle něj není vhodný čas na příběhy o rozpadající se společnosti, proto na takovém tématu nepracuje. Zároveň uvedl, že aktuálně má hodně práce s jinými projekty a především se chce vrátit ke komediím. První díly divácky velmi úspěšného seriálu měly premiéru v roce 2011, o čtyři roky později se Black Mirror přenesl z britské stanice Channel 4 na Netflix. Zatím poslední pátá série měla premiéru v červnu 2019 a obsahovala pouze tři epizody.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik