Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Expertiáda s Evolve - vyhodnocení

13.1.2012, Karel Polívka, soutěž
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se značkou Evolve o kameru 4000HD Sport a 2100HD Touch. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 13.1.2012: Expertiáda s Evolve je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 3. otázky (Jaký formát paměťové karty lze použít v kameře EVOLVE 4000HD Sport?) bylo všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením 3. odpovědi (SD/SDHC), nastaveno, že odpověděli správně zvolením 2. odpovědi (microSD / microSDHC). Na webu Evolve bylo totiž v anglické verzi coby úložné médium chybně uvedeno "SD card (up to 32GB SD / SDHC; recommended min. CLASS 6)", zatímco v české a slovenské verzi byly uvedeny správně formáty "microSD / microSDHC".
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 925 čtenářů, do slosování jich postoupilo 718. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: Martina Skřičková ze Slavkova u Brna (10 bodů)
2. cenu získává: Marek Kupka z Drnovic (10 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže z 5.12.2011:

Tato Expertiáda je tentokrát se značkou Evolve.

1. cena: kamera EVOLVE 4000HD Sport
2. cena: kamera EVOLVE 2100HD Touch
Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek, které budou zobrazené na homepage TVFreak.cz v pracovních dnech od 5.12. do 16.12.2011. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně více než 7 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).