Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Eurosport 2 ode dneška u CS Linku

4.11.2010, Jiří Piškula, aktualita
Jak už jsme avizovali před nedávnem, satelitní televize CS Link rozšiřuje svoji nabídku o placený kanál Eurosport 2. Provozovatel platformy, společnost Media Vision, dnes vypustila do světa podrobnější informace.
Úderem čtvrtka 4. 11. 2010 se rozšiřuje programová nabídka CS Linku o další sportovní program Eurosport 2. Zákazníci si ho mohou předplatit v programovém balíčku SPORT s šesti sportovními programy (Sport 1, Sport 2, Sport 5, Nova Sport, Eurosport, Eurosport 2), TOTAL s 24 kanály všech žánrů (filmové, hudební, sportovní, dětské, dokumentární a erotické stanice), anebo si jej zvolit do individuálního balíčku MÝCH 6, který si sestaví ze svých oblíbených stanic.Parametry pro naladění:
Satelit: Astra 3B (23,5° E)
Kmitočet: 12 070 MHz
Polarizace: horizontální
SR: 27,5 MS/s
FEC: 3/4
Norma: DVB-S
Modulace: QPSK
Kódování: Irdeto / CryptoWorks

Eurosport 2 se specializuje na nejvyšší německou fotbalovou soutěž – Bundes ligu, ale v jeho programovém schématu jsou zařazeny i jiné druhy sportů rozšiřující nabídku prvního kanálu, který je zaměřen spíše na individuální sporty. Eurosport 2 dává kromě tradičních sportů, jako jsou fotbal, basketbal či lyžování, také velký prostor méně obvyklým sportům, jako např. extrémní a adrenalinové sporty, bojové sporty, americký fotbal, házená, volejbal, kriket nebo pólo.

Ceny předplatného se po rozšíření nabídky nemění, balíček SPORT lze pořídit za cenu od 180 Kč měsíčně, za TOTAL i nadále zaplatíte 290 Kč a MÝCH 6 stojí 220 Kč měsíčně (ceny jsou platné při objednávce služby na 12 měsíců).

Zdroj: TZ Media Vision