Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
reklama

Euronews spustil na YouTube dva nové kanály

17.10.2014, Pavel Zubatý, aktualita
Evropská zpravodajská televizní stanice Euronews spustil na YouTube Euronews Discover a Euronews Business. Ty se tak přidávají k již existujícímu Euronews Knowledge. K oznámení došlo na zábavním veletrhu MIPCOM 2014.
reklama
S podporou 400 novinářů z 30 různých zemí Euronews rozšiřuje svou digitální nabídku o dva kompletně nové kanály služby YouTube. Jedním z nich je Euronews Business. Jak již název napovídá, půjde o finanční zpravodajství. Chybět nebudou různé analýzy, využití počítačové grafiky ani rozhovory s osobnostmi finančního světa. Milovníky přírody, světa zvířat a cestování zase může zajímat Euronews Discover. Za své barvité témata může Discover vděčit vášni novinářů Euronews pro značně odlišně oblasti a úhly pohledu.


Nejedná se přitom o první takový projekt Euronews. Tyto dva čerstvé kanály se přidávají ke staršímu Euronews Knowledge. Tento první tématický kanál byl spuštěn už v dubnu 2013. Je věnován vědě, vesmíru a technologii. Jenom během prvních 6 měsíců přitáhl 200 tisíc pravidelných odběratelů. Vůbec první mezinárodní kanál Euronews na YouTube byl spuštěn v roce 2007. Se svými 20 kanály je nyní Euronews součástí programu preferovaných kanálů Preferred Channel společnosti Google. Nejedná se o nic jiného, než o seznam nejlépe fungujících kanálů na Youtube.

Zdroj: BroadbandTVNews
reklama