www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson uvede na trh laserový projektor

Epson uvede na trh laserový projektor
, , aktualita
Společnost Epson ohlásila, že na evropské trhy uvede svůj nový laserový projektor s rozlišením Full HD a vedle toho na veletrhu ISE 2015 představí program poradenských služeb, servisu a podporu projektorů s pevnou instalací.
K oblíbeným
reklama
Co se týče zmíněné podpory společnosti Epson, jde o službu CoverPlus365 slibující kvalitní podporu a servis. Zákazníci díky službě získají přímý kontakt na vyškolené techniky, kteří jim mohou pomoci s případnými problémy. Mohou také získat do zásoby náhradní díly, jako jsou lampy nebo potřebné filtry. Epson provozuje v celkem 63 zemích síť 370 servisů.

Co se týče nového projektoru, jde o laserový model EH-LS10000 typu 3LCD, který bude v Evropě poprvé představen právě na veletrhu ISE 2015. Epson udává, že jde o projektor s "obrazovou technologií 4K" ovšem to neznamená, že jde o rozlišení 4K. Ve skutečnosti má tento projektor fyzické rozlišení 1080p a pouze označení "4K Enhancement" a co se týče oné laserové technologie, ta se má postarat o tvorbu velmi široké barevné škály a zajišťuje vysoký kontrast s hlubokou černou. Více informací a přesné specifikace se dozvíte na stránkách výrobce.

Vedle něj si Epson připravil také vylepšenou řadu projektorů EB-G6000 s pevnou instalací, která je určena pro podniky a vzdělávací instituce. Hodí se tak do zasedacích místností, poslucháren a velkých učeben a konkrétně jde o projektory EB-G6970WU, EB-G6870, EB-G6770WU, EB-G6570WU, EB-G6370, EB-G6270W a EB-G6070W. O těchto projektorech nám zpráva neřekla nic konkrétního a na stránkách výrobce je také zatím ještě nenajdeme.

Na veletrhu ISE 2015 budeme mít možnost podívat se na ukázku velké projekce na výšku s využitím nových projektorů řady Z, demonstrovány budou výhody vysokého barevného světelného výstupu, projekce 3D modelu také s využitím projektorů řady Z a také se budeme moci podívat na rozdíly mezi projektory 3LCD a DLP. Epson bude na amsterdamském veletrhu ISE 2015 do zítřka, čili do 12. února 2015 v hale 1 na stánku H75, takže tisková zpráva o něm informuje poněkud pozdě, ale přece.

Zdroj: TZ Epson
reklama
Nejnovější články
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model
LG přichází s dalším nápadem, jak ukrýt televizi ve chvíli, kdy není používána. Nový patent ukazuje OLED TV, kterou lze zasunout do kazety. Design navíc umožňuje v některých případech využít pouze malou část obrazovky.
26.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář