www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson uvede na trh laserový projektor

Epson uvede na trh laserový projektor
, , aktualita
Společnost Epson ohlásila, že na evropské trhy uvede svůj nový laserový projektor s rozlišením Full HD a vedle toho na veletrhu ISE 2015 představí program poradenských služeb, servisu a podporu projektorů s pevnou instalací.
K oblíbeným
reklama
Co se týče zmíněné podpory společnosti Epson, jde o službu CoverPlus365 slibující kvalitní podporu a servis. Zákazníci díky službě získají přímý kontakt na vyškolené techniky, kteří jim mohou pomoci s případnými problémy. Mohou také získat do zásoby náhradní díly, jako jsou lampy nebo potřebné filtry. Epson provozuje v celkem 63 zemích síť 370 servisů.

Co se týče nového projektoru, jde o laserový model EH-LS10000 typu 3LCD, který bude v Evropě poprvé představen právě na veletrhu ISE 2015. Epson udává, že jde o projektor s "obrazovou technologií 4K" ovšem to neznamená, že jde o rozlišení 4K. Ve skutečnosti má tento projektor fyzické rozlišení 1080p a pouze označení "4K Enhancement" a co se týče oné laserové technologie, ta se má postarat o tvorbu velmi široké barevné škály a zajišťuje vysoký kontrast s hlubokou černou. Více informací a přesné specifikace se dozvíte na stránkách výrobce.

Vedle něj si Epson připravil také vylepšenou řadu projektorů EB-G6000 s pevnou instalací, která je určena pro podniky a vzdělávací instituce. Hodí se tak do zasedacích místností, poslucháren a velkých učeben a konkrétně jde o projektory EB-G6970WU, EB-G6870, EB-G6770WU, EB-G6570WU, EB-G6370, EB-G6270W a EB-G6070W. O těchto projektorech nám zpráva neřekla nic konkrétního a na stránkách výrobce je také zatím ještě nenajdeme.

Na veletrhu ISE 2015 budeme mít možnost podívat se na ukázku velké projekce na výšku s využitím nových projektorů řady Z, demonstrovány budou výhody vysokého barevného světelného výstupu, projekce 3D modelu také s využitím projektorů řady Z a také se budeme moci podívat na rozdíly mezi projektory 3LCD a DLP. Epson bude na amsterdamském veletrhu ISE 2015 do zítřka, čili do 12. února 2015 v hale 1 na stánku H75, takže tisková zpráva o něm informuje poněkud pozdě, ale přece.

Zdroj: TZ Epson
reklama
Nejnovější články
Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma
Před časem Netflix v Česku zrušil možnost vyzkoušet si jeho služby na 30 dní zdarma. A nyní odstranil také speciální stránku, kde bylo možné zhlédnout několik filmů a epizod populárních seriálů i bez předplatného.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu
Microsoft oficiálně potvrdil testování her v Dolby Vision na konzolích Xbox Series X/S. Majitelé LG OLED TV si ovšem všimli, že novinka nefunguje při použití vstupu 4K120. Oprava by měla přijít brzy. Majitelé konkurenčních televizí mají potom smůlu úplně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Disney+ překonala hranici 100 milionů předplatitelů. Konkrétně jde o 103,6 milionu, což je velmi pěkné číslo, nicméně ne tak vysoké, jak se čekalo. Zábavní parky se sice otevírají, ale prozatím přináší ztráty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci
Disney je dalším velkým studiem, které se rozhodlo zkrátit období, po které jsou jeho filmy exkluzivně dostupné v kinech. Některé snímky bude možné streamovat již po 45 dnech od premiéry. Disney+ hlásí zpomalení růstu počtu předplatitelů.
15.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Video: Přátelé se vrací za 2 týdny. Speciál Friends: The Reunion přijde na HBO Max Video: Přátelé se vrací za 2 týdny. Speciál Friends: The Reunion přijde na HBO Max
Dlouho očekávaný speciál sitcomu Přátelé bude mít nakonec premiéru o rok později. HBO Max dnes vydalo video, ve kterém diváky láká na Friends: The Reunion. Kromě původních hvězd nabídne také řadu hostů.
14.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář