Recenze  |  Aktuality  |  Články
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie  |   Svět mobilně

Epson uvede na trh laserový projektor

, , aktualita
Společnost Epson ohlásila, že na evropské trhy uvede svůj nový laserový projektor s rozlišením Full HD a vedle toho na veletrhu ISE 2015 představí program poradenských služeb, servisu a podporu projektorů s pevnou instalací.

Co se týče zmíněné podpory společnosti Epson, jde o službu CoverPlus365 slibující kvalitní podporu a servis. Zákazníci díky službě získají přímý kontakt na vyškolené techniky, kteří jim mohou pomoci s případnými problémy. Mohou také získat do zásoby náhradní díly, jako jsou lampy nebo potřebné filtry. Epson provozuje v celkem 63 zemích síť 370 servisů.

Co se týče nového projektoru, jde o laserový model EH-LS10000 typu 3LCD, který bude v Evropě poprvé představen právě na veletrhu ISE 2015. Epson udává, že jde o projektor s "obrazovou technologií 4K" ovšem to neznamená, že jde o rozlišení 4K. Ve skutečnosti má tento projektor fyzické rozlišení 1080p a pouze označení "4K Enhancement" a co se týče oné laserové technologie, ta se má postarat o tvorbu velmi široké barevné škály a zajišťuje vysoký kontrast s hlubokou černou. Více informací a přesné specifikace se dozvíte na stránkách výrobce.

Vedle něj si Epson připravil také vylepšenou řadu projektorů EB-G6000 s pevnou instalací, která je určena pro podniky a vzdělávací instituce. Hodí se tak do zasedacích místností, poslucháren a velkých učeben a konkrétně jde o projektory EB-G6970WU, EB-G6870, EB-G6770WU, EB-G6570WU, EB-G6370, EB-G6270W a EB-G6070W. O těchto projektorech nám zpráva neřekla nic konkrétního a na stránkách výrobce je také zatím ještě nenajdeme.

Na veletrhu ISE 2015 budeme mít možnost podívat se na ukázku velké projekce na výšku s využitím nových projektorů řady Z, demonstrovány budou výhody vysokého barevného světelného výstupu, projekce 3D modelu také s využitím projektorů řady Z a také se budeme moci podívat na rozdíly mezi projektory 3LCD a DLP. Epson bude na amsterdamském veletrhu ISE 2015 do zítřka, čili do 12. února 2015 v hale 1 na stánku H75, takže tisková zpráva o něm informuje poněkud pozdě, ale přece.

Zdroj: TZ Epson
reklama
reklama