Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Epson uvádí cenově dostupné projektory

28.10.2010, Jan Vítek, aktualita
Společnost Epson si připravila trojici nových projektorů s technologií 3LCD, které označila za cenově dostupné. Jedná se o modely EB-S9, EB-X9 a EB-W9 určené pro vzdělávací instituce a především školy.
Projektory s technologií 3LCD Epson EB-S9, EB-X9 a EB-W9 mají přinést kvalitní obraz a slíbeny jsou také inteligentní funkce pro snadné nastavení a ovládání. Modely EB-S9 a EB-X9 nabízí rozlišení SVGA či XGA a projektor EB-W9 má širokoúhlé WXGA.Dále mají tyto projektory lampu poskytující jas 2500 lumenů, což umožní, aby v místnosti zůstala při projekci rozsvícená světla. Pomocí jednoho USB kabelu tu je také možnost ovládání myši počítače a zároveň zobrazení obrazu z PC či Mac na projektoru a vestavěný 1W reproduktor se postará o základní ozvučení. Proti krádeži jsou projektory chráněny zámkem a otvorem pro bezpečnostní kabel, otvorem pro zámky Kensington a také je můžeme opatřit přístupovým heslem.

Živostnost lampy Epson ETORL je až 5000 hodin, na výběr máme mezi 35 jazyky. A co se týče ceny a dostupnosti, pak projektory EB-S9 a EB-X9 jsou dostupné od října 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 9590,- Kč, respektive 12690,- Kč vč. DPH. EB-W9 bude dostupný od 1. listopadu 2010 za zatím neznámou cenu.

Zdroj: TZ Epson