www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson uvádí 3D projektor pro hráče

Epson uvádí 3D projektor pro hráče
, , aktualita
Společnost Epson se pochlubila svým novým přenosným 3D projektorem, který je určen především pro hráče. Jedná se o model EH-TW550, na jehož schopnosti a vlastnosti se nyní v krátkosti podíváme.
K oblíbeným
reklama
Projektor Epson EH-TW550 má být dle svého výrobce cenově dostupný, přenosný a představuje ideální volbu pro hráče, takže by měl zároveň mít velmi malou odezvu, respektive zpoždění obrazu. Je také schopen 3D zobrazení a dosahuje rozlišení HD Ready, čili 720p.

Epson u něj použil svou obvyklou technologii 3LCD slibující jasnou bílou barvu a celkově živé a věrné zobrazení, přičemž pro 3D brýle přenášejí signál rádiové vlny (dosah 10 metrů, dobíjení brýlí pomocí USB). Co se týče dalších vlastností, pak světelný výstup dosahuje 3000 lumenů a kontrastní poměr je 5000:1.

Pak tu máme také funkci rozdělení projekční plochy pro zobrazení dvou různých zdrojů signálu zároveň a výrobce v hlavních bodech udává také tříletou záruku na lampu. Nakonec můžeme zmínit možnost využití čtyř režimů (hra, obývací pokoj, dynamický, kino) a manuální horizontální a automatickou vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení (+/– 30°).

Projektor EH-TW550 bude dostupný od prosince 2012, ovšem cenu výrobce ještě neoznámil.

Zdroj: TZ Epson
reklama
Nejnovější články
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik