www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson Pro L30000UNL: projektor s 30000 lumeny

Epson Pro L30000UNL: projektor s 30000 lumeny
, , aktualita
Společnost Epson představila nový profesionální projektor Pro L30000UNL. Novinka má sice jen Full HD rozlišení, slibuje však technologii 4K Enhancement a nebývalý světelný tok dosahující až 30000 lumenů.
K oblíbeným
reklama
Ve třídě profesionálních projektorů se objevuje novinka v podobě laserového modelu Epson Pro L30000UNL. Novinka využívá technologii Epson 3LCD a dosahuje nativního rozlišení WUXGA (1920×1200 pixelů). Disponuje však technologií 4K Enhancement, tedy posunu obrazu o polovinu pixelu pro vylepšení detailů blíže k úrovni 4K rozlišení (celkem 4,6 milionu pixelů - WUXGA×2). Zajímavá je velmi vysokým světelným tokem 30 tisíc lumenů. Jde o profesionální projektor, takže dokáže vytvářet obraz ze vzdálenosti 100 až 1000 palců (zhruba 2,5 až 25 metrů).
 
Epson Pro L30000UNL
 
Maximální kontrast dosahuje hodnoty 2,5 milionu ku jedné a podporuje 10bitové barvy (1,07 mld. barevných odstínů). Podporovány jsou formáty HDR10 i HLG. Životnost lampy je 20 tisíc hodin, v režimu Extended pak 30 tisíc. Objektiv ELPLM12 má ohniskovou vzdálenost 54,7 až 73 mm (1,35) optický zoom) se světelností F1,9 až F2,1, přičemž je vyměnitelný a zakoupit lze celkem 8 dalších kompatibilních typů. Podporován je vertikální posun o 65 %, vertikálně pak o 30 %. To, že je L30000UNL určen pro profesionální nasazení (konference, auditoria, posluchárny,...), je patrné i v rozměrech, které činí 790×710×290 mm a hmotnosti 63,8 kg. Díky Stacking Assist je možné kombinovat dva projektory.
 
Epson Pro L30000UNL
 
Zdroj: epson.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky
LG by nás tento měsíc mohlo překvapit novou řadou OLED TV, která bude zaměřena hlavně na design. Ponese údajně název OLED.EX a o její výbavě toho zatím moc nevíme. Na internet ovšem unikla podoba televizoru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí
Na Kickstarteru se objevil projekt „soukromého reproduktoru“ SoundBeamer 1.0, který by se měl stát alternativou ke sluchátkům. Zvuk totiž šíří pouze k posluchači, zatímco okolí nic neslyší, případně nerozumí tomu, co posloucháte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik