www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson představuje tři nové projektory řady 3000 3LCD

Epson představuje tři nové projektory řady 3000 3LCD
, , aktualita
Společnost Epson představila tři nové projektory, které spadají do produktové řady 3000 3LCD a které nabídnou světelnost až 2500 lumenů a mechanické ostření obrazu. Do prodeje směřují již nyní.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epson se pochlubila dalšími třemi projektory, které patří do řady 3000 3LCD. Jak již bývá dobrým zvykem, tyto tři modely se od sebe drobně liší jednotlivými parametry. Pojďme se tedy podívat na to, co nám zajímavého přinesou.

Nejnižším modelem je Home Cinema 3000. Disponuje rozlišením FullHD (1080p), 1.6x zoomem, kontrastem 50000:1 a celkově kompaktnějším designem, který má zaručit jednodušší umístění a pohodlnější manipulaci. Kromě toho Epson přidává dva porty HDMI, světelnost 2300 lumenů a mechanické zaostřování, které umožní vertikální přizpůsobení +/- 60 % a horizontální 24 %.

Tím se pomalu dostáváme ke druhému projektoru Home Cinema 3500, který slibuje navýšení světelnosti na 3500 lumenů a kontrast 70000:1. Díky vyšší světelnosti by mělo být vylepšeno promítání 3D obrazu, no a pro tyto případy Epson přidává také dva páry 3D brýlí. V neposlední řadě zde nechybí 10watové reproduktory a digitální vylepšení obrazu Super Resolution a Detail Enhancement.

Poslední model Home Cinema 3600 přidává ještě vysílač WirelessHD, který nepotřebuje přímou viditelnost a dokáže připojit až 5 zařízení HDMI.

Jednotlivé modely by měly být již v prodeji za 1 299, 1 699, resp. 1 999 USD, což je v přepočtu přibližně 37 000 až 44 000 Kč.

Zdroj: CNet
reklama
Nejnovější články
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model
LG přichází s dalším nápadem, jak ukrýt televizi ve chvíli, kdy není používána. Nový patent ukazuje OLED TV, kterou lze zasunout do kazety. Design navíc umožňuje v některých případech využít pouze malou část obrazovky.
26.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář