www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson nabídne firmám nové interaktivní projektory

Epson nabídne firmám nové interaktivní projektory
, , aktualita
Efektivnější obchodní jednání slibuje Epson a jeho nové projektory EB-1410Wi a EB-1400Wi. Ty mají fungovat také jako interaktivní tabule, na které budete moci kreslit, díky čemuž lépe poslouží pro prezentace. Co dalšího nám nabídnou, na to se hned podíváme.
K oblíbeným
reklama
Novinky jsou tu tedy dvě, a sice projektory Epson EB-1410Wi a EB-1400Wi. Ty nám na krátkou vzdálenost poskytnou interaktivní obraz s úhlopříčkou až 100 palců (254 cm) a také tu je možnost připojit širokou škálu zdrojů. Využít lze počítače, počítačovou síť, paměťová zařízení s rozhraním USB, vizualizéry a pak můžeme připojit také interaktivní pera pro ovládání softwaru podobně jako s myší. Pero umožní také kreslit a vkládat poznámky přímo do prezentovaných materiálů, a ty pak následně uložit či rovnou sdílet.

Nové projektory také spolupracují s multifunkčními tiskárnami Epson řady WorkForcePro 4500. Naskenované dokumenty tak lze nechat ihned zobrazit na projektoru a upravené materiály zase ihned vytisknout, ale to půjde i na jiných zařízeních. Dále můžeme vytvořit až čtyři samostatné projekční systémy, které budou propojeny, což umožní sdílet obraz a na dálku vkládat z různých míst poznámky ke stejnému obrazu.

Modely EB-1410Wi a EB-1400Wi budou k dispozici od ledna 2013. Oba projektory jsou stejné až na barevný výstup, který je u EB-1400Wi nižší. Jejich vlastnosti jsou:
 • Kompletní řešení: projektor, dvě digitální pera, integrovaný software, sada pro montáž na zeď
 • Ukládání, úprava a sdílení poznámek k jednání
 • Bílý a barevný světelný výstup 3 100 / 2600 lumenů
 • Velikost promítaného obrazu dosahuje až 100 palců / 254 cm
 • Širokoúhlé prezentace z velmi krátké projekční vzdálenosti
 • Každý povrch vhodný pro prezentaci lze proměnit na interaktivní
 • Kompatibilní s kancelářskými inkoustovými tiskárnami Epson a také většinou současných kancelářských tiskáren
 • Integrovaná interaktivní funkce pro vkládání poznámek do prezentací bez nutnosti připojení k počítači
 • Možnost použití dvou digitálních per současně
 • Funkce vícenásobného umístění
 • Externí ovládací panel s velkými tlačítky pro snadné ovládání
 • Ovladače ani kalibrace obrazu nejsou nutné
 • Vestavěný 10W reproduktor
 • Technologie Epson 3LCD
 • Digitální vstupní konektory DisplayPort a HDMI pro obsah ve vysokém rozlišení

Zdroj: TZ Epson
reklama
Nejnovější články
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik