www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson má nové výkonné 3D projektory

Epson má nové výkonné 3D projektory
, , aktualita
Před několika dny společnost Epson představila Full HD 3D projektory řazené do "cenově dostupné kategorie", které nyní doplňuje další trojicí také Full HD 3D projektorů, ovšem ty jsou již určeny pro nadšence. Očekávat tedy můžeme vyšší kvalitu i ceny.
K oblíbeným
reklama
Nové nejmodernější Full HD 3D projektory firmy Epson jsou tedy tři, a to konkrétně EH-TW9100W, EH-TW9100 a EH-TW8100. Vybavené jsou těmi nejlepšími firemními technologiemi a výrobce u nich vyzdvihuje především následující vlastnosti.

Jednak tu je bezdrátové připojení s přenosem obrazu ve Full HD, jímž tedy disponuje pouze model EH-TW9100W. Využívá k tomu bezdrátový HD vysílač s pěti vstupy HDMI, takže ostatní zařízení (přehrávač, konzole, apod.) nemusí vůbec podporovat bezdrátový přenosdat. Dále se využívají 3D brýle s rádiovou synchronizací.

Samotné projektory mají vysoký kontrastní poměr až 3 200 000 : 1, funkci super rozlišení a interpolaci rámečku slibující ostřejší a čistší zaobrazení, pak tu je 2,1násobný optický zoom objektivu a možnost jeho posunu pro snadnější instalaci, konverze formátu 2D do 3D a samozřejmě technologie 3LCD.

Modely EH-TW9100W a EH-TW9100 jsou dodávány se dvěma páry 3D brýlí s dosahem 10 metrů a dobíjením baterií přes rozhraní USB. Všechny tři modely pak budou k dispozici od listopadu 2012. Projektory EH-TW9100W a EH-TW9100 jsou dodávány se dvěma páry lehkých radiofrekvenčních 3D brýlí2 s aktivní clonou, které lze nabíjet prostřednictvím USB portu a používat až 10 metrů od projektoru.

EH-TW9100W, EH-TW9100 a EH-TW8100 budou dostupné od listopadu 2012. Ceny se budou pohybovat od cca 70000 do 90000 Kč.


Funkce
EH-TW9100W
EH-TW9100
EH-TW8100
Velkoplošný zážitek ve vysokém rozlišení Full HD 1080p s 3D technologií
Technologie Epson 3LCD a panely C2fine
Bezdrátové připojení Full HD
-
-
Vysoký kontrastní poměr 3 200 00:1
Funkce interpolace rámečku
Anamorfický poměr stran obrazu v 2D i 3D režimu
-
Středový objektiv Fujinon
Široký rozsah posunu objektivu s 2,1násobným zoomem V: 96,3 % / H: 47,1 %
Manuální vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení +/– 30 stupňů
Super rozlišení a filtr Epson Cinema
Stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup 2 400 lumenů
Možnost konverze 2D filmů a video her ve vysokém rozlišení do 3D zobrazení
2 páry dobíjecích radiofrekvenčních 3D brýlí
Nejsou součástí balení
4 barevné režimy ve formátu 2D a 2 ve formátu 3D
Instalace a ovládání projektoru po síti
Správa barev s certifikací ISF
-
Klapka objektivu s pohonem
3letá záruka na lampu
Barva těla projektoru
Bílá
Černá
Bílá


Zdroj: TZ Epson
reklama
Nejnovější články
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model
LG přichází s dalším nápadem, jak ukrýt televizi ve chvíli, kdy není používána. Nový patent ukazuje OLED TV, kterou lze zasunout do kazety. Design navíc umožňuje v některých případech využít pouze malou část obrazovky.
26.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář