Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Epson EH-DM3 s Dobou ledovou

1.12.2009, Jan Vítek, aktualita
Společnost Epson nedávno představila projektor EH-DM3 a nyní jej nabízí i s bonusem v podobě všech třech dílů filmu Doba ledová. Projektor nabízí vysoké rozlišení a filmový poměr stran 16:9, takže se bude hodit právě pro přehrávání filmů...
Epson svůj EH-DM3 označuje za multifunkční, což znamená, že je určen pro milovníky filmů, sportovních přenosů a dokonce zvládne i karaoke, to díky vstupu pro mikrofon. Co se týče technických specifikací, pak tento projektor nabízí technologii 3LCD, podporuje rozlišení 1080i, lampa zajistí jas 2000 lumenů, kontrast se zastavil na hodnotě 3000:1 a výběr portů dovoluje připojení zařízení přes HDMI, dále kompozitní, komponentní, RGB i USB pro externí úložná zařízení, ale i televizní tuner či MP3 přehrávač.


Ve spolupráci se společností Twentieth Century Fox Home Entertainment pak Epson nabídne zákazníkům zdarma všechny díly Doby ledové na DVD discích. Tato nabídka je však omezená a platí ve vybraných zemích Evropy od prosince do 15. února 2010 nebo do rozdání zásob. Času na rozmyšlení je tedy dost, pokud zásoby nedojdou rychle. A co se týče nejnovějšího dílu Doba ledová 3, ten bude zákazníkům k dispozici po online registraci, kde se setkají také s řadou dalších funkcí a aktivit, kam patří také možnost stažení spořiče obrazovky a tapet z filmu.

Epson také v tiskové zprávě nabízí další informace o projektoru EH-DM3, mezi něž patří funkce Auto Colour Optimiser (Automatická optimalizace barev), výkon dvou vestavěných reproduktorů 10 W, záruční doba 3 roky na lampu a 2 na hlavní jednotku a doporučená maloobchodní cena 16490,- Kč včetně DPH. Na trhu bude tato novinka od tohoto měsíce.

Zdroj: TZ Epson