www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson EB-W28, první projektor s podporou QR kódů

Epson EB-W28, první projektor s podporou QR kódů
, , aktualita
Společnost Epson uvedla na trh nový projektor EB-W28. Ten je prvním projektorem, který podporuje QR kódy, díky nímž se může snadno spárovat s mobilními telefony a bezdrátově přenášet obsah k zobrazení.
K oblíbeným
reklama
Nový přenosný projektor Epson EB-W28 je první projektorem, který podporuje QR kódy. Stačí nainstalovat aplikaci Epson iProjection do mobilního telefonu, naskenovat QR kód zobrazovaný projektorem a obě zařízení se už sama spárují přes Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n). Snadno pak můžete promítat obraz ze smartphonu pomocí tohoto projektoru. Nechybí ani podpora HDMI (včetně MHL).

Epson EB-W28

Projektor disponuje technologií 3LCD, nabízí rozlišení WXGA 1280×800 pixelů (poměr stran 16:10) při kontrastním poměru 10.000:1. Světelný výstup má hodnotu 3000 lumenů, resp. 2100 lumenů v úsporném režimu. 200W lampa má životnost 5000 hodin (resp. 6000 hodin v úsporném režimu). Objektiv má 1,2× optický zoom a projekční vzdálenost 1,68 až 2,02 metru. Ostření je manuální. Projektor podporuje i split-screen (rozdělení obrazovky pro snadné porovnávání).

Spotřeba energie dosahuje 270 W, resp. 201 W v ekonomickém režimu. Pohotovostní režim si pak vezme jen 0,28 W. Rozměry činí 297×234×77 mm, hmotnost je pak 2,4 kilogramu. Hlučnost činí 37 dB(A), v úsporném režimu se pak snižuje na 29 dB(A). Projektor je vybaven 2W reproduktory. Doporučená koncová cena v ČR činí 17.646 Kč s DPH.

Zdroj: www.epson.co.uk, www.epson.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model
LG přichází s dalším nápadem, jak ukrýt televizi ve chvíli, kdy není používána. Nový patent ukazuje OLED TV, kterou lze zasunout do kazety. Design navíc umožňuje v některých případech využít pouze malou část obrazovky.
26.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář