Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dokovací audiostanice Sony RDP-X500iP a ICF-CS15iP

30.9.2011, Pavel Zubatý, aktualita
Společnost Sony uvádí na trh nové reproduktorové dokovací stanice RDP-X500iP a modernizovaný dok ICF-CS15iP pro reprodukci audiosouborů uložených v mobilních zařízeních společnosti Apple (tj. iPod, iPhone a iPad).
Nový dokovací systém Sony RDP-X500iP je kompatibilní s trojicí zařízení iPod, iPhone a iPad firmy Apple. Přístroj je vybaven vestavěným subwooferem, technologií zpracování zvuku Clear Phase DSP. Proměnlivý magnetický reproduktor o průměru 4,8 cm slouží pro vyšší tlak zvuku, kdežto duální pasivní zářič zvyšuje odezvu basů. Kromě vpředu umístěného doku je součástí přístroje i klasický 3,5 mm zvukový vstup (Jack), kterým je možné připojit i jiné zdroje zvuku. Zařízení se chlubí elegantním vzhledem s prvky s úpravou v kartáčované nerezové oceli a jeho rozměry činí 401 × 176 × 160 mm.Dokovací audiosystém Sony RDP-X500iP


K dostání bude spolu s dálkovým ovládáním. Na americkém trhu to bude už v průběhu října za cenu 299,95 $ (necelých 5 500 Kč).


K této novince se pojí i modernizace podobného přístroje Sony ICF-CS15iP. Jeho součástí je flexibilní dokovací konektor, který umožňuje jak nabíjení iPodu nebo iPhonu, ale i přehrávání hudby s možností využití zvukových funkcí MEGA BASS a Mega Xpand. Součástí zařízení je i vestavěný budík, jenž obsahuje funkci časového schématu 2-5-7 s různým nastavením pro pracovní dny a víkendy. Ve výbavě je i vestavěné AM/FM rádio a dálkové ovládání. To vše bude dostupné příští měsíc za 99,95 $ (cca 1800 Kč).Aktualizovaný rádiobudík Sony ICF-CS15iP s funkcí dokovací stanice.


Zdroj: HiTechReview