www.tvfreak.cz
>
>
>

Dnes v noci bude TV Freak nedostupný

Dnes v noci bude TV Freak nedostupný
, , aktualita
Od dnešní půlnoci budou až do zítřejšího rána stránky TV Freaku včetně přidruženého diskuzního fóra nedostupné z důvodu výměny serveru za výkonnější. Od zítřka by tak měla být rychlost načítání stránek v našich magazínech i fórech o poznání lepší než doposud.
K oblíbeným
reklama
Z důvodu rostoucí návštěvnosti našich serverů (Svět hardware, TV Freak, Digimanie) a stále se zvětšujícího počtu různých funkcí (zejména na našich diskuzních fórech) byl už HW upgrade nezbytný.Doufáme, že budete s rychlostí nového železa spokojení a že nám jeho výkonnostní potenciál bude stačit pokud možno co nejdéle :-). V horizontu několika nadcházejících týdnů se můžete těšit zejména na našich fórech na spoustu zajímavých novinek.
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala