www.tvfreak.cz
>
>
>

Dnes v noci bude TV Freak nedostupný

Dnes v noci bude TV Freak nedostupný
, , aktualita
Od dnešní půlnoci budou až do zítřejšího rána stránky TV Freaku včetně přidruženého diskuzního fóra nedostupné z důvodu výměny serveru za výkonnější. Od zítřka by tak měla být rychlost načítání stránek v našich magazínech i fórech o poznání lepší než doposud.
K oblíbeným
reklama
Z důvodu rostoucí návštěvnosti našich serverů (Svět hardware, TV Freak, Digimanie) a stále se zvětšujícího počtu různých funkcí (zejména na našich diskuzních fórech) byl už HW upgrade nezbytný.Doufáme, že budete s rychlostí nového železa spokojení a že nám jeho výkonnostní potenciál bude stačit pokud možno co nejdéle :-). V horizontu několika nadcházejících týdnů se můžete těšit zejména na našich fórech na spoustu zajímavých novinek.
reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala