www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ přinese 4K a 4 streamy najednou

Disney+ přinese 4K a 4 streamy najednou
, , aktualita
Disney začíná odhalovat více informací o připravované streamovací službě Disney+. Nyní se dozvídáme, že za relativně levné měsíční předplatné nabídne např. vysoké 4K rozlišení a možnost 4 streamů najednou.
K oblíbeným
reklama
Na podzim, konkrétně 12. listopadu 2019, bude spuštěna nová streamovací služba Disney+. Na výstavě D23 tak Disney poodhalilo několik dalších informací. Nyní už víme, že cena výchozího balíčku bude $6,99 měsíčně a bude to zahrnovat možnost streamovat až na 4 zařízeních současně a v rozlišení až 4K. Připomeňme, že Netflix chce za podobný balíček $16. Jenže ten má také dosti obsáhlou kolekci a zavedenou pozici na trhu.
 
Disney+ logo
 
Disney bude mít všechny své pořady, což ale také nebude úplně málo (ač se to tak může zdát na první pohled), neboť pod Disney dnes spadá kdeco. Vedle dnes tak oblíbených marvelovek to budou např. filmy od Pixaru, obsah s tématikou Star Wars a poněvadž Disney koupilo 20th Century Fox, máme tu i bohatou kolekci dalších filmů včetně legendárních seriálů, jakou jsou Simpsonovi. K dispozici bude ještě rozšířený balíček za $13, který přidá dva streamy sportovních kanálů ESPN Plus a jeden stream služby Hulu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala