www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ přinese 4K a 4 streamy najednou

Disney+ přinese 4K a 4 streamy najednou
, , aktualita
Disney začíná odhalovat více informací o připravované streamovací službě Disney+. Nyní se dozvídáme, že za relativně levné měsíční předplatné nabídne např. vysoké 4K rozlišení a možnost 4 streamů najednou.
K oblíbeným
reklama
Na podzim, konkrétně 12. listopadu 2019, bude spuštěna nová streamovací služba Disney+. Na výstavě D23 tak Disney poodhalilo několik dalších informací. Nyní už víme, že cena výchozího balíčku bude $6,99 měsíčně a bude to zahrnovat možnost streamovat až na 4 zařízeních současně a v rozlišení až 4K. Připomeňme, že Netflix chce za podobný balíček $16. Jenže ten má také dosti obsáhlou kolekci a zavedenou pozici na trhu.
 
Disney+ logo
 
Disney bude mít všechny své pořady, což ale také nebude úplně málo (ač se to tak může zdát na první pohled), neboť pod Disney dnes spadá kdeco. Vedle dnes tak oblíbených marvelovek to budou např. filmy od Pixaru, obsah s tématikou Star Wars a poněvadž Disney koupilo 20th Century Fox, máme tu i bohatou kolekci dalších filmů včetně legendárních seriálů, jakou jsou Simpsonovi. K dispozici bude ještě rozšířený balíček za $13, který přidá dva streamy sportovních kanálů ESPN Plus a jeden stream služby Hulu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik