Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Disney+ přinese 4K a 4 streamy najednou

26.8.2019, Milan Šurkala, aktualita
Disney začíná odhalovat více informací o připravované streamovací službě Disney+. Nyní se dozvídáme, že za relativně levné měsíční předplatné nabídne např. vysoké 4K rozlišení a možnost 4 streamů najednou.
Na podzim, konkrétně 12. listopadu 2019, bude spuštěna nová streamovací služba Disney+. Na výstavě D23 tak Disney poodhalilo několik dalších informací. Nyní už víme, že cena výchozího balíčku bude $6,99 měsíčně a bude to zahrnovat možnost streamovat až na 4 zařízeních současně a v rozlišení až 4K. Připomeňme, že Netflix chce za podobný balíček $16. Jenže ten má také dosti obsáhlou kolekci a zavedenou pozici na trhu.
 
Disney+ logo
 
Disney bude mít všechny své pořady, což ale také nebude úplně málo (ač se to tak může zdát na první pohled), neboť pod Disney dnes spadá kdeco. Vedle dnes tak oblíbených marvelovek to budou např. filmy od Pixaru, obsah s tématikou Star Wars a poněvadž Disney koupilo 20th Century Fox, máme tu i bohatou kolekci dalších filmů včetně legendárních seriálů, jakou jsou Simpsonovi. K dispozici bude ještě rozšířený balíček za $13, který přidá dva streamy sportovních kanálů ESPN Plus a jeden stream služby Hulu.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.