www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ přinese 4K a 4 streamy najednou

Disney+ přinese 4K a 4 streamy najednou
, , aktualita
Disney začíná odhalovat více informací o připravované streamovací službě Disney+. Nyní se dozvídáme, že za relativně levné měsíční předplatné nabídne např. vysoké 4K rozlišení a možnost 4 streamů najednou.
K oblíbeným
reklama
Na podzim, konkrétně 12. listopadu 2019, bude spuštěna nová streamovací služba Disney+. Na výstavě D23 tak Disney poodhalilo několik dalších informací. Nyní už víme, že cena výchozího balíčku bude $6,99 měsíčně a bude to zahrnovat možnost streamovat až na 4 zařízeních současně a v rozlišení až 4K. Připomeňme, že Netflix chce za podobný balíček $16. Jenže ten má také dosti obsáhlou kolekci a zavedenou pozici na trhu.
 
Disney+ logo
 
Disney bude mít všechny své pořady, což ale také nebude úplně málo (ač se to tak může zdát na první pohled), neboť pod Disney dnes spadá kdeco. Vedle dnes tak oblíbených marvelovek to budou např. filmy od Pixaru, obsah s tématikou Star Wars a poněvadž Disney koupilo 20th Century Fox, máme tu i bohatou kolekci dalších filmů včetně legendárních seriálů, jakou jsou Simpsonovi. K dispozici bude ještě rozšířený balíček za $13, který přidá dva streamy sportovních kanálů ESPN Plus a jeden stream služby Hulu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala