Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Disney+ přijde do ČR 14. června, známe i cenu

30.3.2022, Milan Šurkala, aktualita
Disney+ přijde do ČR 14. června, známe i cenu
Streamovací služba Disney+ konečně přichází do České republiky. Během června se objeví v mnoha nových zemích, půjde především o Evropu a Střední východ. V našem případě se počítá se 14. červnem a dozvěděli jsme se také cenu.
Česká republika se dočká další streamovací služby. Je jí Disney+, na kterou čekáme už dlouho. Evropě se doposud až na výjimky docela vyhýbala, to se ale brzy změní. Disney totiž plánuje výraznou ofenzivu a začne v Jižní Africe 18. května. Ten největší rozmach má ale nastat v červnu. Na Středním východu a některých afrických zemích to bude 8. června, většina zbývajících evropských států včetně ČR si počká do úterý 14. června a jako poslední to bude Izrael od 16. června.
 
Disney+ logo
 
Obsahovat bude např. filmy a seriály studia Disney, Pixar, Marvel, najdeme zde také obsah s tematikou Star Wars nebo dokumenty od National Geographic. Cena bude činit 199 Kč měsíčně, případně 1990 Kč za rok. Za tuto cenu dostanete obsah až v rozlišení 4K s HDR. Stahování pro offline sledování bude možné až na 10 různých zařízeních.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.