www.tvfreak.cz
>
>

Disney maže hranice digitální distribuce

Disney maže hranice digitální distribuce
, , aktualita
Digitální distribuce je roztříštěná mezi množství služeb. Disney to chce změnit, byť zatím jen v USA. Jeho iniciativa Anywhere umožňuje koupit jakýkoliv film studia Disney, Pixar či Marvel na iTunes a následně jej sledovat na Google Play (a naopak).
K oblíbeným
reklama
Koupíte jednou, sledujete kdekoliv. Řešení Disneyho studií je jednoduché, ale účinné. V praxi to pak vypadá tak, že si například na DVD koupíte film, za kterým stojí Disney, Pixar nebo Marvel. Následně jej budete moci pustit na iTunes nebo Google Play. Služba rovněž umožňuje přístup z Google Play ke všem předchozím koupím z iTunes (a naopak). Jde o model, který jde vstříc zákazníkům. Koho by nelákala myšlenka digitálního vlastnictví bez omezení?

Lidé už nekupují tolik filmů jak v minulosti. Často čekají, až se oblíbený film objeví na předplacených službách, jakou je Netflix. Přitom by stačil více zákaznicky přívětivý přístup. Díky němu zákazník získá větší volnost. Bude si moci vybrat platformu s nejlepším obrazem a zvukovou kvalitu. Nabídka je zatím dostupná jenom v USA. Netýká se ani telefonů se systémem Windows Phone. Disney ale slibuje, že inicativu Anywhere bude expandovat do dalších online obchodů s filmy a platforem. Uživatele Windows mohou pro sledování filmů využít internetový prohlížeč. Pokud byste bydleli v Americe, tak vám stačí vytvořit účet Disney Anywhere. Připojení k účtům na iTunes a Google Play probíhá v rámci registrace. Třešničkou na dortu je bezplatná kopie animovaného filmu Wreck-It Ralph (česky Raubíř Ralf).

Zdroj: FlatpanelsHD
Nejnovější články
Men in Black: International - nevýrazné pokračování Men in Black: International - nevýrazné pokračování
V kinech právě běží čtvrtý díl Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba (Men in Black: International). Poprvé však máme v týmu agentů v terénu ženu. Dokáže nový díl překonat své předchůdce, nebo zapadne?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala