Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Disney+ letos zamíří do dalších zemí včetně Česka

26.1.2022, Milan Šurkala, aktualita
Streamovací služba Disney+ chystá masivní expanzi do dalších zemí Asie a Evropy, ale nejen těch. Letos se dočká další 42 zemí a několik teritorií, přičemž mezi těmito zeměmi bude konečně i naše Česká republika.
Na trhu je mnoho streamovacích služeb, ne všechny jsou ale k dispozici ve všech zemích. To se týká např. služby Disney+, která byla prozatím dostupná v omezeném počtu zemí. Letos v létě by se to ale mělo výrazně zlepšit. Do seznamu by se mělo dostat dalších 42 zemí a 11 teritorií, přičemž půjde především o Evropu a Asii, budou zde ale i např. některé africké státy.
 
Disney Plus logo
 
Dostane se tak na Albánii, Alžírsko, Andorru, Bahrajn, Bosnu a Hercegovinu, Bulharsko, Českou republiku, Černou Horu, Egypt, Estonsko, Chorvatsko, Irák, Izrael, Jemen, Jižní Afriku, Jordánsko, Katar, Kosovo, Kuvajt, Libanon, Libyi, Lichtenštejnsko, Litvu, Lotyšsko, Maďarsko, Maltu, Maroko, Omán, Palestinu, Polsko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Saúdskou Arábii, Severní Makedonii, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Tunisko, Turecko a Vatikán. Z teritorií to budou např. Faerské ostrovy, Francouzská Polynésie, Gibraltar, Svatá Helena a další. Zatím bohužel neznáme přesná data uvedení v jednotlivých zemích a bohužel ani ceny.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama
reklama