www.tvfreak.cz
>
>

Disney celosvětově spustí streamovací službu Star

Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
, , aktualita
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
K oblíbeným
reklama
Společnost Disney plánuje uvést na světlo světa další streamovací službu. Bude fungovat celosvětově (to nicméně neznamená, že v úplně všech státech na světě) a spuštěna má být v roce 2021. Ponese název Star a doplní např. Disney+ nebo Hulu. Zatímco Hulu je známo jen v podstatě jen v USA a agreguje obsah mnoha dalších společností a TV stanic, Star bude přinášet obsah společností spadajících pod Disney, jako jsou ABC Studios, Fox TV, FX, Freeform, Searchlight nebo 20th Century Fox.
 
Disney Plus logo
 
Využije technické platformy Disney Plus, která má k dnešku okolo 60 milionů platících uživatelů (všechny streamovací služby Disney mají cca 100 milionů uživatelů). Bohužel více informací zatím nevíme, takže známy nejsou ani ceny, které by Disney mělo za novou službu chtít. Akcie Disney na tato prohlášení zareagovaly strmým 9% nárůstem své hodnoty.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik