Digi TV spustila modernější webové rozhraní, přidá nahrávání pořadů

Digi TV spustila modernější webové rozhraní, přidá nahrávání pořadů
, , aktualita
Nový Live TV Portál udělá radost všem, kteří sledují Digi TV na počítači prostřednictvím internetového prohlížeče. Kromě moderního designu přináší také více funkcí, jako je prohlížení pořadů až sedm dnů dopředu.
K oblíbeným
reklama
Český televizní operátor Digi TV si uvědomil, že webové rozhraní postavené na dožívajícím flash playeru není v roce 2019 nejlepší řešení, proto spustil zcela nový Live TV Portál. „Byli jsme si vědomi toho, že aplikaci pro prohlížeče byla potřeba výrazně modernizovat. Už proto, že většina internetových prohlížečů přestane v roce 2019 podporovat flash player. Nová aplikace je celá založená na technologii HTML5,“ uvádí Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV. Pro vyzkoušení nemusí uživatel vůbec nic nastavovat nebo instalovat, stačí otevřít stránky moje.digi2go.cz a nové rozhraní se zobrazí automaticky.
 
 
Diváci si mohou okamžitě všimnout modernějšího rozhraní, u kterého společnost slibuje intuitivní ovládání. Vyhledávání programů i informací o pořadech by tak mělo snadnější než dříve. Nově lze vyhledávat pořady, které budou teprve odvysílány, a to až sedm dnů dopředu. Divák si tak může v dostatečném předstihu prohlédnout detaily o připravovaných pořadech a v případě filmů třeba shlédnout trailer. V nabídce pochopitelně zůstal sedmidenní archiv odvysílaných pořadů, které lze zpětně přehrát.
 
 
Vůbec poprvé je možné přes Live TV Portál přehrávat pořady pro dospělé, které byly dosud dostupné pouze prostřednictvím set-top boxu. Další funkce hodlají vývojáři přidávat v budoucnu. Velkou novinkou bude možnost nahrávání pořadů přímo z webového rozhraní, tedy bez televizoru.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik