Digi TV spustila modernější webové rozhraní, přidá nahrávání pořadů

Digi TV spustila modernější webové rozhraní, přidá nahrávání pořadů
, , aktualita
Nový Live TV Portál udělá radost všem, kteří sledují Digi TV na počítači prostřednictvím internetového prohlížeče. Kromě moderního designu přináší také více funkcí, jako je prohlížení pořadů až sedm dnů dopředu.
K oblíbeným
reklama
Český televizní operátor Digi TV si uvědomil, že webové rozhraní postavené na dožívajícím flash playeru není v roce 2019 nejlepší řešení, proto spustil zcela nový Live TV Portál. „Byli jsme si vědomi toho, že aplikaci pro prohlížeče byla potřeba výrazně modernizovat. Už proto, že většina internetových prohlížečů přestane v roce 2019 podporovat flash player. Nová aplikace je celá založená na technologii HTML5,“ uvádí Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV. Pro vyzkoušení nemusí uživatel vůbec nic nastavovat nebo instalovat, stačí otevřít stránky moje.digi2go.cz a nové rozhraní se zobrazí automaticky.
 
 
Diváci si mohou okamžitě všimnout modernějšího rozhraní, u kterého společnost slibuje intuitivní ovládání. Vyhledávání programů i informací o pořadech by tak mělo snadnější než dříve. Nově lze vyhledávat pořady, které budou teprve odvysílány, a to až sedm dnů dopředu. Divák si tak může v dostatečném předstihu prohlédnout detaily o připravovaných pořadech a v případě filmů třeba shlédnout trailer. V nabídce pochopitelně zůstal sedmidenní archiv odvysílaných pořadů, které lze zpětně přehrát.
 
 
Vůbec poprvé je možné přes Live TV Portál přehrávat pořady pro dospělé, které byly dosud dostupné pouze prostřednictvím set-top boxu. Další funkce hodlají vývojáři přidávat v budoucnu. Velkou novinkou bude možnost nahrávání pořadů přímo z webového rozhraní, tedy bez televizoru.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen
Smart TV v roce 2018 tvořily většinu prodaných televizorů, jak tvrdí analýza společnosti Strategy Analytics. A nejspokojenější může být Samsung, každý pátý model totiž využíval jeho systém Tizen.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+ Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+
Ačkoliv Sony ve specifikacích o formátu HDR10+ nikde nehovoří, ve skutečnosti jej některé jeho modely televizorů podporují. Tuto spekulaci potvrdili redaktoři německého webu. kteří otestovali přehrávání filmu v praxi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+ Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+
Do startu služby pro streamování videa Disney+ sice zbývá více než půl roku, ale už nyní byl zveřejněn kompletní seznam filmů a seriálů, které na diváky čekají. Nejzajímavější je samozřejmě část s originály, které se exkluzivně objeví v Disney+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně? Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně?
Cesta žlutého cirkusu Dana Přibáně skončila. Do kin zamířil poslední díl série, který ukončil putování žlutých Trabantů příjezdem do Prahy, kde je uvítala kvanta fanoušků. Jaký je však tento poslední film, na to se podívá naše recenze.
18.4.2019, recenze, Milan Šurkala
Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu
Před pár týdny představené soundbary Samsung HW-Q70R a HW-Q60R už velmi brzy zamíří do českých obchodů. Tuzemské zastoupení nyní potvrdilo, kdy a za kolik si první letošní modely budeme moct zakoupit.
15.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik