Digi TV spustila modernější webové rozhraní, přidá nahrávání pořadů

Digi TV spustila modernější webové rozhraní, přidá nahrávání pořadů
, , aktualita
Nový Live TV Portál udělá radost všem, kteří sledují Digi TV na počítači prostřednictvím internetového prohlížeče. Kromě moderního designu přináší také více funkcí, jako je prohlížení pořadů až sedm dnů dopředu.
K oblíbeným
reklama
Český televizní operátor Digi TV si uvědomil, že webové rozhraní postavené na dožívajícím flash playeru není v roce 2019 nejlepší řešení, proto spustil zcela nový Live TV Portál. „Byli jsme si vědomi toho, že aplikaci pro prohlížeče byla potřeba výrazně modernizovat. Už proto, že většina internetových prohlížečů přestane v roce 2019 podporovat flash player. Nová aplikace je celá založená na technologii HTML5,“ uvádí Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV. Pro vyzkoušení nemusí uživatel vůbec nic nastavovat nebo instalovat, stačí otevřít stránky moje.digi2go.cz a nové rozhraní se zobrazí automaticky.
 
 
Diváci si mohou okamžitě všimnout modernějšího rozhraní, u kterého společnost slibuje intuitivní ovládání. Vyhledávání programů i informací o pořadech by tak mělo snadnější než dříve. Nově lze vyhledávat pořady, které budou teprve odvysílány, a to až sedm dnů dopředu. Divák si tak může v dostatečném předstihu prohlédnout detaily o připravovaných pořadech a v případě filmů třeba shlédnout trailer. V nabídce pochopitelně zůstal sedmidenní archiv odvysílaných pořadů, které lze zpětně přehrát.
 
 
Vůbec poprvé je možné přes Live TV Portál přehrávat pořady pro dospělé, které byly dosud dostupné pouze prostřednictvím set-top boxu. Další funkce hodlají vývojáři přidávat v budoucnu. Velkou novinkou bude možnost nahrávání pořadů přímo z webového rozhraní, tedy bez televizoru.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala