Digi TV spustila modernější webové rozhraní, přidá nahrávání pořadů

Digi TV spustila modernější webové rozhraní, přidá nahrávání pořadů
, , aktualita
Nový Live TV Portál udělá radost všem, kteří sledují Digi TV na počítači prostřednictvím internetového prohlížeče. Kromě moderního designu přináší také více funkcí, jako je prohlížení pořadů až sedm dnů dopředu.
K oblíbeným
reklama
Český televizní operátor Digi TV si uvědomil, že webové rozhraní postavené na dožívajícím flash playeru není v roce 2019 nejlepší řešení, proto spustil zcela nový Live TV Portál. „Byli jsme si vědomi toho, že aplikaci pro prohlížeče byla potřeba výrazně modernizovat. Už proto, že většina internetových prohlížečů přestane v roce 2019 podporovat flash player. Nová aplikace je celá založená na technologii HTML5,“ uvádí Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV. Pro vyzkoušení nemusí uživatel vůbec nic nastavovat nebo instalovat, stačí otevřít stránky moje.digi2go.cz a nové rozhraní se zobrazí automaticky.
 
 
Diváci si mohou okamžitě všimnout modernějšího rozhraní, u kterého společnost slibuje intuitivní ovládání. Vyhledávání programů i informací o pořadech by tak mělo snadnější než dříve. Nově lze vyhledávat pořady, které budou teprve odvysílány, a to až sedm dnů dopředu. Divák si tak může v dostatečném předstihu prohlédnout detaily o připravovaných pořadech a v případě filmů třeba shlédnout trailer. V nabídce pochopitelně zůstal sedmidenní archiv odvysílaných pořadů, které lze zpětně přehrát.
 
 
Vůbec poprvé je možné přes Live TV Portál přehrávat pořady pro dospělé, které byly dosud dostupné pouze prostřednictvím set-top boxu. Další funkce hodlají vývojáři přidávat v budoucnu. Velkou novinkou bude možnost nahrávání pořadů přímo z webového rozhraní, tedy bez televizoru.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik