www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Designový televizor Philips 9104 zná českou cenu a dostupnost

Designový televizor Philips 9104 zná českou cenu a dostupnost
, , aktualita
Česká pobočka TP Vision zveřejnila, kdy a za kolik se na náš trh dostane televizor Philips 9104. Tento model je nejen nabitý funkcemi, ale také se vyznačuje luxusním designem, za kterým stojí dánská společnost Georg Jensen.
K oblíbeným
reklama
Televizory jsou především funkčním produktem, ale zároveň umožňují dotvářet design místnosti. Stále více výrobců proto přináší na trh modely, které se zaměřují právě na vzhled. Philips poprvé ukázal řadu 9104 vloni na podzim, letos v únoru potom proběhlo formální představení. A za pár dnů se novinka dostane na český trh. Dostupná bude pod modelovým označením 55PUS9104 za cenu 36 999 Kč včetně DPH. Prodej odstartuje začátkem června u prodejce Datart.
 
 
A čím se vlastně nový televizor odlišuje od jiných LCD TV? Vysoké obrazovou kvalitu spojuje s nádechem luxusu. Design totiž spoluvytvářela dánská společnost Georg Jensen, která je známa hlavně šperky ze stříbra a leštěné oceli. Své výrobky dokonce pravidelně dodává na královský dvůr v Kodani, a to již od svého založení v roce 1904. „Philips TV a Georg Jensen sdílejí stejné hodnoty, jako je prvotřídní zpracování a využívání kvalitních materiálů. Obě značky u svých produktů také kladou důraz na práci se světlem. Tyto hodnoty se promítly i do televizoru Philips série 9104, který je jedinečný svým zpracováním a ocení jej příznivci designové elektroniky,“ uvádí tiskové materiály.
 
Televizor, který za svůj design obdržel prestižní ocenění IF Design Award, využívá zkosené nožičky s logem Philips na jedné a Georg Jensen na druhé z nich. Spodní strana rámečku byla vyrobena z leštěné oceli, zbylé tři strany jsou potom ze skla, takže zvýrazňují efekt podsvícení Ambilight. Částečně skleněné je rovněž zadní strany, kde je tento materiál kombinován s matně modrým krytem. Co se týče kvality obrazu, používá televizor procesor pro zpracování obrazu Philips P5 Perfect Picture, který můžeme znát i z jiných high-endových modelů tohoto výrobce
 
Obrazovka o úhlopříčce 55 palců využívá technologii IPS Nano Color, která by se měla starat o živější barvy a širší pozorovací úhly. Samozřejmostí je podpora 4K Ultra HD a několika formátů vysokého dynamického rozsahu včetně HDR10+, naopak o Dolby Vision se výrobce nezmiňuje. Jako operační systém byla použita platforma Android TV od Googlu.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky
Skylink pokračuje v rozšiřování nabídky volných programů, které jsou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Zahrnuje skoro čtyři desítky kanálů vysílající filmy, dokumenty, hudbu či dětské pořady.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru
Huawei příští týden představí na čínském trhu svůj druhý televizor. Nasvědčuje tomu vydaný teaser, který ukazuje vysouvací kameru. Nový model pravděpodobně nabídne ještě lepší parametry než současný.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma
Nucený pobyt doma během pandemie COVID-19 si můžete zkrátit novými originály z produkce Netflixu, které budou mít premiéru během dubna. Přinášíme vám jejich kompletní seznam, abyste věděli, na co se připravit.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
30.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik5 komentářů