www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Designový televizor Philips 9104 zná českou cenu a dostupnost

Designový televizor Philips 9104 zná českou cenu a dostupnost
, , aktualita
Česká pobočka TP Vision zveřejnila, kdy a za kolik se na náš trh dostane televizor Philips 9104. Tento model je nejen nabitý funkcemi, ale také se vyznačuje luxusním designem, za kterým stojí dánská společnost Georg Jensen.
K oblíbeným
reklama
Televizory jsou především funkčním produktem, ale zároveň umožňují dotvářet design místnosti. Stále více výrobců proto přináší na trh modely, které se zaměřují právě na vzhled. Philips poprvé ukázal řadu 9104 vloni na podzim, letos v únoru potom proběhlo formální představení. A za pár dnů se novinka dostane na český trh. Dostupná bude pod modelovým označením 55PUS9104 za cenu 36 999 Kč včetně DPH. Prodej odstartuje začátkem června u prodejce Datart.
 
 
A čím se vlastně nový televizor odlišuje od jiných LCD TV? Vysoké obrazovou kvalitu spojuje s nádechem luxusu. Design totiž spoluvytvářela dánská společnost Georg Jensen, která je známa hlavně šperky ze stříbra a leštěné oceli. Své výrobky dokonce pravidelně dodává na královský dvůr v Kodani, a to již od svého založení v roce 1904. „Philips TV a Georg Jensen sdílejí stejné hodnoty, jako je prvotřídní zpracování a využívání kvalitních materiálů. Obě značky u svých produktů také kladou důraz na práci se světlem. Tyto hodnoty se promítly i do televizoru Philips série 9104, který je jedinečný svým zpracováním a ocení jej příznivci designové elektroniky,“ uvádí tiskové materiály.
 
Televizor, který za svůj design obdržel prestižní ocenění IF Design Award, využívá zkosené nožičky s logem Philips na jedné a Georg Jensen na druhé z nich. Spodní strana rámečku byla vyrobena z leštěné oceli, zbylé tři strany jsou potom ze skla, takže zvýrazňují efekt podsvícení Ambilight. Částečně skleněné je rovněž zadní strany, kde je tento materiál kombinován s matně modrým krytem. Co se týče kvality obrazu, používá televizor procesor pro zpracování obrazu Philips P5 Perfect Picture, který můžeme znát i z jiných high-endových modelů tohoto výrobce
 
Obrazovka o úhlopříčce 55 palců využívá technologii IPS Nano Color, která by se měla starat o živější barvy a širší pozorovací úhly. Samozřejmostí je podpora 4K Ultra HD a několika formátů vysokého dynamického rozsahu včetně HDR10+, naopak o Dolby Vision se výrobce nezmiňuje. Jako operační systém byla použita platforma Android TV od Googlu.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře