Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů

Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
, , aktualita
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
K oblíbeným
reklama
O nový přírůstek mezi soundbary se v uplynulých týdnech postarala řada značek. Patří mezi ně také Denon ze skupiny Sound United, který svým nejnovějším soundbarem cíli na zájemce o kompaktní řešení s prostorovým zvukem. Home Sound Bar 550 je dodáván bez externího subwooferu nebo zadních reproduktorů, které by zabíraly další místo v obýváku. V případě zájmu ovšem lze zvukovou lištu doplnit o příslušenství, které zakoupíte samostatně. Může se jednat o zadní reproduktory z řady Home (např. Home 150, 250 nebo 350) a bezdrátový subwoofer DSW-1H.
 
 
Samotný soundbar obsahuje šest měničů, které by se měly postarat o 3D prostorový zvuk v populárních formátech Dolby Atmos a DTS:X. Soundbar lze integrovat do multiroom systému HEOS a používat v kombinaci s dalšími audio produkty od Sound United. Nechybí ani možnost bezdrátového streamování hudby ve vysoké kvalitě ze služeb jako Spotify, Amazon Music HD, Pandora, TIDAL, TuneIn nebo Deezer. Soundbar dostal do vínku Wi-Fi a Bluetooth, nechybí dokonce ani podpora standardu Apple AirPlay 2.
 
 
S televizorem můžete soundbar propojit pomocí konektoru HDMI eARC, který zvládne také přenos videosignálu ve 4K HDR (včetně Dolby Vision). Nic vám proto nebrání, abyste pomocí druhého konektoru HDMI připojili třeba přehrávač. To znamená menší změť kabelů. Výrobce slibuje také snadnou instalaci s využíiím mobilní aplikace HEOS. Ačkoliv je součástí balení dálkový ovladač, využít lze také většinu televizních ovladačů.
 
Přímo na soundbaru se nachází panel pro změnu hlasitosti nebo přehrávání, zastavení a přeskočení skladby. Ovládací panel se automaticky rozsvítí po přiblížení ruky k soundbaru. Součástí je také mikrofon pro hlasové povely přes Alexu s možností deaktivace. Aktualizace zpřístupňující Alexu přijde na jaře a uživatelé tak pro využívání asistentky nebudou potřebovat žádných chytrý reproduktor.
 
Denon Home Sound Bar 550 se začne prodávat brzy za cenu 649 eur, v přepočtu bezmála 17 000 Kč. Kromě prémiové výbavy tedy výrobce nasadil také prémiovou cenu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace
Samsung představil několik novinek dé své nabídky televizí. Dostane se na menší a o něco levnější televize Micro LED, ukázány byly také nové varianty Neo QLED a máme zde i venkovní odolnou televizi Terrace se 75" úhlopříčkou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
V březnu si můžete na HBO GO uspořádat maraton všech dílů Pána prstenů a Hobita. Premiéru bude mít čtyřhodinový akční snímek Liga spravedlnosti Zacka Snydera, stejně jako nový seriál se Supermanem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik