Denon CEOL N11DAB: síťový hudební systém připravený na vše

Denon CEOL N11DAB: síťový hudební systém připravený na vše
, , aktualita
Hudbu můžeme poslouchat z různých zdrojů – streamovacích služeb, CD, NAS, mobilních zařízení nebo třeba přes digitální rozhlasové vysílání. Nový hudební přehrávač od Denonu se dvěma reproduktory navíc podporuje připojení k televizoru.
K oblíbeným
reklama
Denon nedávno odhalil první AV receivery s podporou 8K a nyní rozšiřuje své portfolio o další novinku: síťový hudební systém CEOL N11DAB. Jeho hlavní předností by měla být univerzálnost. Jinak řečeno, systém lze používat pro přehrávání hudby z různých zdrojů. Dnešní doba přeje streamovacím platformám a internetovým rádiím, proto nechybí podpora služeb jako Spotify, Amazon Music HD nebo Tidal. Hudbu lze také přenášet prostřednictvím WLAN či Bluetooth z počítače, smartphonu, tabletu nebo domácího serveru NAS. Podpora standardu AirPlay 2 potom přidává i možnost streamování ze zařízení od Applu.
 
 
Na druhou stranu ovšem systém obsahuje také přehrávač CD (formáty MP3/WAV) a tuner pro pozemní rozhlasové vysílání. Kromě analogového FM rádia si ovšem poradí také s digitálními standardy DAB a DAB+, které se za pár let stanou nezbytností. Nabídku potom doplňuje ještě port USB, který umožňuje připojit USB flash disk nebo externí pevný disk. CEOL N11DAB je kompatibilní s ekosystémem HEOS, prostřednictvím kterého lze hudbu odesílat do jiných zařízení v domácnosti, jako jsou domácí reproduktory Denon. K ovládání slouží mobilní aplikace, která umožňuje nastavit poslech stejné skladby v celé domácnosti nebo různé skladby v jednotlivých místnostech.
 
 
CEOL N11DAB lze připojit k televizoru pomocí dvou optických vstupů s automatickou detekcí signálu, díky které se přehrávač zapne a vypne současně s televizí. Dokonce lze k ovládání použít i dálkový ovladač od televizoru. Kromě toho se nabízí možnost hlasových povelů přes Amazon Alexa a Google Assistant nebo využít ovládací prvky s OLED displejem na těle zařízení. Přehrávač se vyznačuje elegantním designem a povrchem odolným proti poškrábání. V nabídce se objeví několik barevných variant. Přidat lze dvojici reproduktorů SC-N10 ve stejné barvě. Každý z nich obsahuje 120mm měnič pro basy a středy spolu s 30mm výškovým měničem.
 
 
Denon CEOL N11DAB bude u autorizovaných prodejců dostupný od srpna za 529 eur (14 100 Kč), sada s reproduktory bude dražší o 100 eur (2 600 Kč).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV
Teprve nedávno byl zahájen prodej OLED TV ze série Panasonic HZ2000, která představuje vlajkovou loď této značky pro rok 2020. Jak správně tušíte, nejedná se o žádnou lidovku, cena se totiž může přiblížit až ke 100 000 Kč.
2.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik