www.tvfreak.cz
>
>

Další streamovací služba na obzoru, v lednu přijde Discovery Plus

Další streamovací služba na obzoru, v lednu přijde Discovery Plus
, , aktualita
Na trhu se streamovacími službami je už teď hodně plno, ale to nebrání dalším zkoušet své štěstí. Brzy by se měla rozšířit další služba nazvaná Discovery Plus. Stát se tak má už na začátku příštího roku.
K oblíbeným
reklama
Discovery chce přijít s další streamovací službou, která přispěje už do tak hodně zaplněného trhu. V jejím případě půjde o Discovery Plus, která začala na jaře v Indii, a nyní se chystá její výraznější rozšíření do celého světa. Konkrétně by měla být během prvního roku spuštěna ve 25 zemích světa, přičemž spouštění začne od 4. ledna 2021. Česká republika ale mezi těmito zeměmi podle všeho nebude. Alespoň ne ze začátku.
 
Discovery Plus logo
 
Měli bychom tu najít pořady z HGTV, Food Network, TLC, Discovery, OWN TV (Oprah Winfrey Network) nebo Animal Planet, přes různá partnerství by se tu měl objevit i obsah z A&E, History Channel a Lifetime. Bude tu i obsah známých osobností, jako je David Attenborough.
 
Pokud jde o USA, tak zákazníci Verizonu, kterých je 55 milionů, by měli dostat 12 měsíců zdarma, což může znamenat zvýšení šance na úspěch na přeplněném trhu streamovacích služeb. Co se týče ceny, tak základní verze s reklamami bude za $4,99 měsíčně (Discovery má podepsané smlouvy např. s Boston Beer Company, Kraft Heinz, Lowe’s a Toyotou), varianta bez reklam pak přijde na $6,99 za měsíc. Celkem by se tu mělo objevit 55 tisíc epizod z 2500 různých pořadů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Potvrzeno: webOS od LG zamíří na televize více než 20 značek Potvrzeno: webOS od LG zamíří na televize více než 20 značek
LG poskytne konkurenci svůj operačním systém pro televizory. Zájem mají dvě desítky partnerů z celého světa. Výrobci ovšem budou mít patrně přístup jen ke starší verzi webOS, zatímco nejnovější si LG nechá pro sebe.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne sám stahovat doporučený obsah. Stačí si funkci aktivovat Netflix začne sám stahovat doporučený obsah. Stačí si funkci aktivovat
Aplikace Netflix pro Android se naučila automaticky stahovat filmy a seriály podle doporučení. Předplatitelé také mohou mít neustále k dispozici nějaký obsah ke zhlédnutí na cestách, aniž by potřebovali připojení k internetu.
23.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung QN95A s miniLED používá 792 stmívatelných zón Samsung QN95A s miniLED používá 792 stmívatelných zón
Samsung u svých letošních televizorů výrazně zvýšil počet samostatných stmívatelných zón. Jedna z testovaných Neo QLED TV, která používá podsvícení miniLED, by měla disponovat minimálně 792 zónami.
23.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Do Apple TV+ zamíří nové filmy a seriály. Podívejte se na seznam Do Apple TV+ zamíří nové filmy a seriály. Podívejte se na seznam
Apple v následujících měsících uvede do své služby TV+ další filmy a seriály z vlastní produkce. Budou mezi nimi i druhé řady úspěšných titulů, jako jsou Ted Lasso nebo The Morning Show.
22.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Čínský Skyworth vydával srolovatelnou LG OLED TV za svou. Omluvil se Čínský Skyworth vydával srolovatelnou LG OLED TV za svou. Omluvil se
Během své prezentace na CES 2021 se společnost Skyworth pochlubila sorolovatelnou OLED TV jako svou inovací. Ve skutečnosti se ovšem jednalo o televizor LG. Skyworth své zákazníky ujistil, že „respektuje všechna práva duševního vlastnictví.“
20.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik