Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CyberLink vylepšil PowerDVD 11

19.9.2011, Radek Jahoda, aktualita
CyberLink vydal nový update pro PowerDVD 11, který ho opět částečně vylepšuje. Tentokrát se ale ani tak netýká přímo přehrávače, jako jiných zařízení, které k němu půjdou připojit - tablety a mobilní telefony
PowerDVD 11 se nesnaží být již jen obyčejným přehrávačem, ale snaží se být spíše centrem celého dění. Také chce oprostit uživatele od závislosti na jednom místě. Podporuje tak připojení a přehrávání přes bezdrátové sítě, přehrávání na tabletech nebo mobilních telefonech a podporu DLNA.

Součástí jsou tak i aplikace PowerDVD Mobile pro tablety s Androidem a PowerDVD Remote, kterým lze ovládat PowerDVD na PC přes mobilní telefon s Androidem nebo pomocí IPhone nebo iPad.PowerDVD Mobile umí přehrávat video streamované z PC, takže můžete mít celou knihovnu videí, obrázků a hudbu vždy při sobě. Samozřejmě přehraje i video uložené přímo v tabletu a také dokáže fungovat jako DLNA server - lze přehrát video z Andriodího zařízení na TV s podporou DLNA. Nechybí ani podpora pro vestavěnou kameru, takže lze ukládat video a fotografie přímo z PowerDVD Mobile.

PowerDVD Mobile lze stáhnout přímo z Android Marketu za cenu $19.99 dolarů nebo ho lze mít jako bonus, pokud již vlastníte PowerDVD 11 Ultra. To samé platí pro PowerDVD Remote, který je pro uživatele Ultra verze zdarma, jinak stojí $4.99 dolarů.

Zdroj: CyberLink