Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

CyberLink uvedl MediaShow 5 s detekcí obličejů

, , aktualita
CyberLink uvedl MediaShow 5 s detekcí obličejů
CyberLink uvedl pátou verzi MediaShow, kompletního balíku aplikací a nástrojů pro správu a editaci obrázků a videa. Novinkou je detekce obličejů a možnost otagování podle nalezených obličejů. Výrobce se chlubí 95% úspěšností detekce, i když má dotyčný brýle.
CyberLink uvedl MediaShow 5 s detekcí obličejů
Podle CyberLinku má být editace a správa fotografií a video nahrávek stejně snadná jako jejich pořízení, které je dnes díky jednoduchosti ovládání fotoaparátů a videokamer zvládnutelná pro každého. MediaShow 5 je určeno právě k tomuto. Přichází s automatickými nástroji pro roztřídění a editaci.

Zmíněná detekce obličejů najde ve fotografiích podobné obličeje, zařadí je do skupin a nechá uživateli přiřadit, kdo se na fotografiích nachází. Díky optimalizaci pro NVIDIA CUDA lze zredukovat dobu detekce na polovinu času.Další nástroj One-Click Fixes automaticky opraví chyby ve videu a fotografiích - špatné osvětlení, zkoriguje barvy a roztřesení. Provedené změny jsou zalogovány a je umožněno některé akce vrátit zpět.

Obsahuje i nástroj pro tvorbu slideshow videa a obrázků s nastavitelnými přechody a animovaným textem. Konverze videa pak probíhá s možnou akcelerací pomocí NVIDIA CUDA nebo ATI Stream. Podporovány jsou přenosná zařízení jako iPod, iPhone, PSP, PS3, Xbox a Zune nebo export na Facebook, YouTube a Flickr pro sdílení s ostatními na internetu. Dodáván je i Expansion pack pro podporu AVCHD a Blu-ray.

Zdroj: CyberLink