Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CS Link zařazuje do vysílání Hustler TV a Bravu HDTV

18.5.2011, Jiří Piškula, aktualita
Česká satelitní televize CS Link přidává do stávající programové nabídky dvojici nových kanálů, jeden erotický ve standardním rozlišení (Hustler TV) a druhý hudební, s vysokým rozlišením obrazu a prostorovým ozvučením (Brava HDTV).
Brava HDTV je vysílána ze satelitu Astra 3B na pozici 23,5°E, Hustler TV vysílá z pozice 19,2°E. Zatím nebylo upřesněno, v jakých programových balíčcích se programy objeví. V rámci letní promo akce totiž budou programy nabízeny všem zákazníkům zdarma.Konkrétně to bude vypadat tak, že všichni stávající zákazníci budou moci přijímat Hustler TV a Bravu HDTV jeden měsíc. Dvojnásobnou dobu, tedy dva měsíce, budou kanály přijímat všichni noví zákazníci po registraci karty. Stávající i brzcí budoucí předplatitelé jakéhokoliv programového balíčku mohou oba kanály přijímat zdarma po dobu 3 měsíců, tedy až do konce léta. Akce platí do odvolání.

O Brava HDTV - televizní kanál ve vysokém rozlišení zaměřený na kulturní dění, vážnou hudbu, přenosy baletů a operních představení z vyhlášených operních domů. Stanice vysílá 24 hodin denně se zvukem Dolby Digital.

Parametry pro naladění Brava HDTV (satelit Astra 3B 23,5°E):
Frekvence
Polarizace
Modulace
FEC
SR
Kódování
11 856 MHz
Horizontální
QPSK (DVB-S2)
5/6
27,5 MS/s
Cryptoworks

Ze satelitu Astra 3B na pozici 23,5°E je vysílán také stereoskopický kanál Brava 3D, který je momentálně nekódovaný, je tedy bez omezení dostupný všem divákům, kteří si ho naladí. Pokud nemáte přijímač a televizor s podporou 3D zobrazování, uvidíte na obrazovce dva zúžené obrazy oddělené vertikálním předělem v polovině obrazovky. To však nemusí být příliš velký problém pro ty, kterým jde u hudebního kanálu zejména o zvuk.

O Hustler TV - světoznámý erotický kanál plný svůdných děvčat v erotických hardcore snímcích z pestré nabídky největšího evropského distributora svého druhu - Sapphire Media International. Stanice vysílá 24 hodin denně.

Parametry pro naladění Hustler TV (satelit Astra 1H 19,2°E):
Frekvence
Polarizace
Modulace
FEC
SR
Kódování
12 344 MHz
Vertikální
QPSK (DVB-S)
3/4
27,5 MS/s
Cryptoworks

Zdroj: CS Link, flysat.com