www.tvfreak.cz
>
>
>

Creative uvádí kapesní HD videokameru Vado HD Pocket Video Cam

Creative uvádí kapesní HD videokameru Vado HD Pocket Video Cam
, , aktualita
S celým označením Vado HD Pocket Video Cam se představuje nová miniaturní videokamera, jež se má dle firmy vejít i do peněženky, což bude ale nejspíše pohodlné asi jako Sony Vaio ve vaší kapse u kalhot.
K oblíbeným
reklama


Nedočkáme se však plného HD, ale "pouze" rozlišení 720p, ale výstup signálu je pomocí HDMI až do 1080i. K dispozici je dále vestavěná paměť o kapacitě 8 GB a dobíjecí baterie, již je možné koupit i samostatně, má vydržet celkem 2 hodiny záznamu.Mezi softwarové vybavení patří Vado Central, který umožňuje nahrávání videí přímo na YouTube a Box.net a také Muvee pro editaci a přizpůsobení videa a snímání snapshotů (zde se využije USB konektor). Hardwarová výbava pak zahrnuje ochranné pouzdro, náhradní baterii, HDMI kabel, síťový adaptér a také pouzdro pro natáčení videa i pod vodou. Doporučená cena činí 3 725 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik