Creative Stage V2: vylepšená verze levného soundbaru je tady

Creative Stage V2: vylepšená verze levného soundbaru je tady
, , aktualita
Jeden z nejprodávanějších soundbarů na trhu se dočkal vylepšení. Na trh se dostane model Creative Stage V2, který ve větším těle nabídne silnější zvuk včetně několika nových technologií. Cena se udržela na velmi příjemné úrovni.
K oblíbeným
reklama
Creative Stage sice není první soundbar, který by většině zákazníků vytanul na mysli v této kategorii produktů, ale rozhodně patří mezi nejprodávanější. Dva největší české srovnávače cen v internetových obchodech řadí tento soundbar mezi desítku nejoblíbenějších, podle jednoho z nich je dokonce na druhé pozici hned za modelem HW-Q60T od Samsungu. Není těžké uhodnout, co je důvodem této popularity. Creative Stage se totiž vyznačuje velmi atraktivním poměrem ceny a výbavy. Míří tedy hlavně do domácností, které chtějí za malou cenu vylepšit zvuk z televizoru. Nyní přišel čas na nástupce, který do obchodů vstoupí pod označením Creative Stage V2.
 
 
Soundbar o něco vyrostl, místo 55 cm nyní na šířku měří 68 cm. Nebylo to ovšem bezdůvodně, neboť toto zvýšení rozměrů by měl nástupce obhájit vylepšenou výbavou. Od divize Sound Blaster, která patří pod společnost Creative, si vypůjčil hned dvě technologie. Clear Dialog pomůže zlepšit zřetelnost dialogů při sledování filmů nebo televizních pořadů, zatímco Surround dodává standardní konfiguraci 2.1 efekt prostorového zvuku a funguje s jakýmkoliv obsahem včetně streamovaného videa např. z Netflixu. Papírové parametry zůstaly stejné, takže výkon sestavy zůstal na 80 W (RMS), ale dosáhnout opět může až dvojnásobku. Jak ovšem víme, kvalitu reproduktorů neudává zdaleka jen údaj o výkonu.
 
 
Uvnitř zvukové lišty se nachází dva středopásmové měniče, které doplňuje 40W externí subwoofer s úzkým designem. Nechybí široké možnosti v oblasti konektivity včetně HDMI (ARC), optického konektoru, 3,5mm audio jacku nebo USB pro přehrávání skladeb z externího úložiště. Pomocí Bluetooth 5.0 potom lze potom hudbu snadno streamovat z mobilního zařízení. Podle výrobce se soundbar hodí nejen k televizoru, ale také jako herní příslušenství k počítači. Kromě položení na televizní stolek lze soundbar také instalovat na stěnu. V základním balení se nachází dálkový ovladač. Creative Stage V2 se začíná prodávat za 110 eur, v přepočtu 2 900 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček
Nejnovější aktualizace aplikace YouTube pro Android TV přinesla podporu videí v 8K. V tuto chvíli si ovšem novinku nejspíš neužijí žádní diváci, neboť na trhu není televizor splňující všechny požadavky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce
Nečekaný zájem o LCD překvapil Samsung, který letos hodlal ukončit výrobu těchto panelů. Nakonec by měla výroba v jedné z továren pokračovat až do března 2021. Zbylé vybavení rozprodává čínským výrobcům.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru
Poslední finanční výsledky společnosti Onkyo ukazují největší ztrátu v historii. Navzdory spekulacím zatím nevyhlásila bankrot, ale údajně se ocitla v platební neschopnosti. K finančním problémům přispěla i pandemie COVID-19.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel
Čínský výrobce BOE se pochlubil světově prvním 55" AMQLED displejem s rozlišením 4K. Vychází z technologie QLED a nevyžaduje podsvícení. Jeho uvedení do televizorů ovšem může ještě pár let trvat.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV
Microsoft oznámil, že během příštího roku chce svou službu Xbox Cloud Gaming pro streamování her z cloudu přinést na chytré televizory. Hráči by tedy nepotřebovali konzoli ani počítač, stačila by TV s připojením k internetu a gamepad.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře