Creative Stage V2: vylepšená verze levného soundbaru je tady

Creative Stage V2: vylepšená verze levného soundbaru je tady
, , aktualita
Jeden z nejprodávanějších soundbarů na trhu se dočkal vylepšení. Na trh se dostane model Creative Stage V2, který ve větším těle nabídne silnější zvuk včetně několika nových technologií. Cena se udržela na velmi příjemné úrovni.
K oblíbeným
reklama
Creative Stage sice není první soundbar, který by většině zákazníků vytanul na mysli v této kategorii produktů, ale rozhodně patří mezi nejprodávanější. Dva největší české srovnávače cen v internetových obchodech řadí tento soundbar mezi desítku nejoblíbenějších, podle jednoho z nich je dokonce na druhé pozici hned za modelem HW-Q60T od Samsungu. Není těžké uhodnout, co je důvodem této popularity. Creative Stage se totiž vyznačuje velmi atraktivním poměrem ceny a výbavy. Míří tedy hlavně do domácností, které chtějí za malou cenu vylepšit zvuk z televizoru. Nyní přišel čas na nástupce, který do obchodů vstoupí pod označením Creative Stage V2.
 
 
Soundbar o něco vyrostl, místo 55 cm nyní na šířku měří 68 cm. Nebylo to ovšem bezdůvodně, neboť toto zvýšení rozměrů by měl nástupce obhájit vylepšenou výbavou. Od divize Sound Blaster, která patří pod společnost Creative, si vypůjčil hned dvě technologie. Clear Dialog pomůže zlepšit zřetelnost dialogů při sledování filmů nebo televizních pořadů, zatímco Surround dodává standardní konfiguraci 2.1 efekt prostorového zvuku a funguje s jakýmkoliv obsahem včetně streamovaného videa např. z Netflixu. Papírové parametry zůstaly stejné, takže výkon sestavy zůstal na 80 W (RMS), ale dosáhnout opět může až dvojnásobku. Jak ovšem víme, kvalitu reproduktorů neudává zdaleka jen údaj o výkonu.
 
 
Uvnitř zvukové lišty se nachází dva středopásmové měniče, které doplňuje 40W externí subwoofer s úzkým designem. Nechybí široké možnosti v oblasti konektivity včetně HDMI (ARC), optického konektoru, 3,5mm audio jacku nebo USB pro přehrávání skladeb z externího úložiště. Pomocí Bluetooth 5.0 potom lze potom hudbu snadno streamovat z mobilního zařízení. Podle výrobce se soundbar hodí nejen k televizoru, ale také jako herní příslušenství k počítači. Kromě položení na televizní stolek lze soundbar také instalovat na stěnu. V základním balení se nachází dálkový ovladač. Creative Stage V2 se začíná prodávat za 110 eur, v přepočtu 2 900 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky
LG by nás tento měsíc mohlo překvapit novou řadou OLED TV, která bude zaměřena hlavně na design. Ponese údajně název OLED.EX a o její výbavě toho zatím moc nevíme. Na internet ovšem unikla podoba televizoru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí
Na Kickstarteru se objevil projekt „soukromého reproduktoru“ SoundBeamer 1.0, který by se měl stát alternativou ke sluchátkům. Zvuk totiž šíří pouze k posluchači, zatímco okolí nic neslyší, případně nerozumí tomu, co posloucháte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik