Creative Stage V2: vylepšená verze levného soundbaru je tady

Creative Stage V2: vylepšená verze levného soundbaru je tady
, , aktualita
Jeden z nejprodávanějších soundbarů na trhu se dočkal vylepšení. Na trh se dostane model Creative Stage V2, který ve větším těle nabídne silnější zvuk včetně několika nových technologií. Cena se udržela na velmi příjemné úrovni.
K oblíbeným
reklama
Creative Stage sice není první soundbar, který by většině zákazníků vytanul na mysli v této kategorii produktů, ale rozhodně patří mezi nejprodávanější. Dva největší české srovnávače cen v internetových obchodech řadí tento soundbar mezi desítku nejoblíbenějších, podle jednoho z nich je dokonce na druhé pozici hned za modelem HW-Q60T od Samsungu. Není těžké uhodnout, co je důvodem této popularity. Creative Stage se totiž vyznačuje velmi atraktivním poměrem ceny a výbavy. Míří tedy hlavně do domácností, které chtějí za malou cenu vylepšit zvuk z televizoru. Nyní přišel čas na nástupce, který do obchodů vstoupí pod označením Creative Stage V2.
 
 
Soundbar o něco vyrostl, místo 55 cm nyní na šířku měří 68 cm. Nebylo to ovšem bezdůvodně, neboť toto zvýšení rozměrů by měl nástupce obhájit vylepšenou výbavou. Od divize Sound Blaster, která patří pod společnost Creative, si vypůjčil hned dvě technologie. Clear Dialog pomůže zlepšit zřetelnost dialogů při sledování filmů nebo televizních pořadů, zatímco Surround dodává standardní konfiguraci 2.1 efekt prostorového zvuku a funguje s jakýmkoliv obsahem včetně streamovaného videa např. z Netflixu. Papírové parametry zůstaly stejné, takže výkon sestavy zůstal na 80 W (RMS), ale dosáhnout opět může až dvojnásobku. Jak ovšem víme, kvalitu reproduktorů neudává zdaleka jen údaj o výkonu.
 
 
Uvnitř zvukové lišty se nachází dva středopásmové měniče, které doplňuje 40W externí subwoofer s úzkým designem. Nechybí široké možnosti v oblasti konektivity včetně HDMI (ARC), optického konektoru, 3,5mm audio jacku nebo USB pro přehrávání skladeb z externího úložiště. Pomocí Bluetooth 5.0 potom lze potom hudbu snadno streamovat z mobilního zařízení. Podle výrobce se soundbar hodí nejen k televizoru, ale také jako herní příslušenství k počítači. Kromě položení na televizní stolek lze soundbar také instalovat na stěnu. V základním balení se nachází dálkový ovladač. Creative Stage V2 se začíná prodávat za 110 eur, v přepočtu 2 900 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů
Po několika letech od představení se začíná čip Amlogic S805X2 dostávat do prvních zařízení. Odtud máme také technické detaily o tomto nástupci pro S805X a S805Y. Kromě vyššího výkonu nabídne i nový kodek AV1.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma
Před časem Netflix v Česku zrušil možnost vyzkoušet si jeho služby na 30 dní zdarma. A nyní odstranil také speciální stránku, kde bylo možné zhlédnout několik filmů a epizod populárních seriálů i bez předplatného.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu
Microsoft oficiálně potvrdil testování her v Dolby Vision na konzolích Xbox Series X/S. Majitelé LG OLED TV si ovšem všimli, že novinka nefunguje při použití vstupu 4K120. Oprava by měla přijít brzy. Majitelé konkurenčních televizí mají potom smůlu úplně.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Disney+ překonala hranici 100 milionů předplatitelů. Konkrétně jde o 103,6 milionu, což je velmi pěkné číslo, nicméně ne tak vysoké, jak se čekalo. Zábavní parky se sice otevírají, ale prozatím přináší ztráty.
16.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci
Disney je dalším velkým studiem, které se rozhodlo zkrátit období, po které jsou jeho filmy exkluzivně dostupné v kinech. Některé snímky bude možné streamovat již po 45 dnech od premiéry. Disney+ hlásí zpomalení růstu počtu předplatitelů.
15.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik