Creative představuje Zen X-Fi a ZenX-Fi s WLAN

Creative představuje Zen X-Fi a ZenX-Fi s WLAN
, , aktualita
Společnost Creative, známý dodavatel produktů pro digitální zábavu, ohlásila ZEN X-Fi a ZEN X-Fi with Wireless LAN, přehrávače digitální hudby, videa a fotek, které využívají audio technologii Creative Xtreme Fidelity X-Fi.
K oblíbeným
reklama
Využívají například X-Fi Crystalizer, technologii obnovující během přehrávání výšky a hloubky ztracené během převodu hudby do komprimovaných formátů. ZEN X-Fi with Wireless LAN lze zapojit do bezdrátové domácí sítě LAN a přes tuto síť do něj streamovat či stahovat hudbu z počítače. Vestavěný je i reproduktor pro hlasitý poslech hudby, nechybí slot pro SD paměťovou kartu a vestavěný FM tuner a mikrofon.

Velikost TFT displeje je 2,5“. Přehrávat můžete formáty MP3, WMA a AAC, na straně videa potom WMV, AVI, MJPEG, MPEG4-SP, DivX 4 a 5 a XviD. ZEN X-Fi with Wireless LAN je k dispozici ve 32GB a 16GB verzi, zatímco ZEN X-Fi je dostupný s 8GB pamětí. Ceny za jednotlivé modely jsou postupně 6600 Kč, 4600 Kč a 3200 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik