Creative a nový multimediální přehrávač ZEN

Creative a nový multimediální přehrávač ZEN
, , Aktualita
Společnost Creative uvádí na trh nový přehrávač Creative ZEN pro reprodukci hudby, přehrávání videa a zobrazování fotografií. Zařízení se může pochlubit velikostí blízké kreditní kartě a 2,5palcovým LCD displejem (16,7 mil. barev).
K oblíbeným
reklama
Nový ZEN má dále slot pro SD kartu, ale sám o sobě je vybaven interní pamětí o kapacitě 4, 8 nebo 16 GB.„Creative ZEN si okamžitě získá pozornost, protože má stejně velký displej jako náš oceňovaný model ZEN Vision:M, ale je mnohem menší, lehčí a tenčí,“ říká Sim Wong Hoo, předseda správní rady a CEO společnosti Creative. „Nyní lidé mohou sledovat video s velmi kompaktním přehrávačem.“

Zařízení má rozměry 55 x 83 x 12 mm, jeho zvukový výstup dosahuje odstupu signálu od šumu 97 dB a podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA. Mezi videoformáty patří WMV a DivX/XviD v rozlišení 320 x 240, do nichž si můžete převádět vaše videa pomocí dodávaného software. Creative také nezapomnělo na vestavěný mikrofon a FM přijímač. Na jedno nabití má přehrávač vydržet 5 hodin při sledování videa a 25 hodin při přehrávání hudby a neměli bychom zapomenout také na schopnost přehrávání nechráněných skladeb iTunes Plus z online obchodu iTunes.

Zdroj: Creative
reklama
Nejnovější články
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize? Samsung letos ukončí výrobu LCD panelů, co to bude znamenat pro televize?
Samsung oznámil, že do konce roku 2020 ukončí produkci LCD panelů ve všech svých továrnách. Místo toho se chce zaměřit na QD-OLED a další technologie blízké budoucnosti. Přesto LCD TV s logem Samsungu zůstanou ještě nějaký čas na trhu.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik