www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Content-Aware Fill nyní i pro video v Adobe After Effects

Content-Aware Fill nyní i pro video v Adobe After Effects
, , aktualita
Působivá funkce Content-Aware Fill, která ve Photoshopu dokáže na základě okolí objektu tento objekt vymazat z fotografie, se nyní dostává i do zpracování videa. Nově to umí i Adobe After Effects.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe neusíná na vavřínech a stále vylepšuje své aplikace. Nyní se dostalo na aplikaci After Effects, která slouží k úpravám videa. Nově dostane funkci, kterou každý střihač videa jistě záviděl fotografům v jejich Photoshopu. Jde o funkci Content-Aware Fill, která dokázala označený objekt vymazat z fotografie, aniž by to v mnoha případech bylo jakkoli poznat. Nyní bude možné nechat takto zmizet i objekty z videosekvencí. Příkladem mohou být lidé, auta, značky a cedule, nechtěné stíny (např. ty od mikrofonu) a podobně. O zpracování obrazu se tu už tradičně stará umělá inteligence Adobe Sensei. Stačí jen některým z maskovacích způsobů označit oblasti v některém ze snímků, kde překáží a aplikace se pokusí je vymazat a inteligentně nahradit v celé videosekvenci.
 
 
Adobe ale zapracoval i v dalších oblastech. Nyní dokáže využívat většího počtu GPU, zlepšila se také hardwarová akcelerace při kódování do H.264 a HEVC v Premiere Pro. Přibyla i akcelerace pomocí GPU pro některé efekty (např. změnu barvy). Vylepšeno bylo také zpracování zvuku zejména v situacích, kdy je slyšet ambientní hluk proti záměrnému zvuku, jako je např. mluva.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen
Smart TV v roce 2018 tvořily většinu prodaných televizorů, jak tvrdí analýza společnosti Strategy Analytics. A nejspokojenější může být Samsung, každý pátý model totiž využíval jeho systém Tizen.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+ Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+
Ačkoliv Sony ve specifikacích o formátu HDR10+ nikde nehovoří, ve skutečnosti jej některé jeho modely televizorů podporují. Tuto spekulaci potvrdili redaktoři německého webu. kteří otestovali přehrávání filmu v praxi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+ Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+
Do startu služby pro streamování videa Disney+ sice zbývá více než půl roku, ale už nyní byl zveřejněn kompletní seznam filmů a seriálů, které na diváky čekají. Nejzajímavější je samozřejmě část s originály, které se exkluzivně objeví v Disney+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně? Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně?
Cesta žlutého cirkusu Dana Přibáně skončila. Do kin zamířil poslední díl série, který ukončil putování žlutých Trabantů příjezdem do Prahy, kde je uvítala kvanta fanoušků. Jaký je však tento poslední film, na to se podívá naše recenze.
18.4.2019, recenze, Milan Šurkala
Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu
Před pár týdny představené soundbary Samsung HW-Q70R a HW-Q60R už velmi brzy zamíří do českých obchodů. Tuzemské zastoupení nyní potvrdilo, kdy a za kolik si první letošní modely budeme moct zakoupit.
15.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik