www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Content-Aware Fill nyní i pro video v Adobe After Effects

Content-Aware Fill nyní i pro video v Adobe After Effects
, , aktualita
Působivá funkce Content-Aware Fill, která ve Photoshopu dokáže na základě okolí objektu tento objekt vymazat z fotografie, se nyní dostává i do zpracování videa. Nově to umí i Adobe After Effects.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe neusíná na vavřínech a stále vylepšuje své aplikace. Nyní se dostalo na aplikaci After Effects, která slouží k úpravám videa. Nově dostane funkci, kterou každý střihač videa jistě záviděl fotografům v jejich Photoshopu. Jde o funkci Content-Aware Fill, která dokázala označený objekt vymazat z fotografie, aniž by to v mnoha případech bylo jakkoli poznat. Nyní bude možné nechat takto zmizet i objekty z videosekvencí. Příkladem mohou být lidé, auta, značky a cedule, nechtěné stíny (např. ty od mikrofonu) a podobně. O zpracování obrazu se tu už tradičně stará umělá inteligence Adobe Sensei. Stačí jen některým z maskovacích způsobů označit oblasti v některém ze snímků, kde překáží a aplikace se pokusí je vymazat a inteligentně nahradit v celé videosekvenci.
 
 
Adobe ale zapracoval i v dalších oblastech. Nyní dokáže využívat většího počtu GPU, zlepšila se také hardwarová akcelerace při kódování do H.264 a HEVC v Premiere Pro. Přibyla i akcelerace pomocí GPU pro některé efekty (např. změnu barvy). Vylepšeno bylo také zpracování zvuku zejména v situacích, kdy je slyšet ambientní hluk proti záměrnému zvuku, jako je např. mluva.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář