Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Compro uvádí nový TV tuner VideoMate Vista M5F PCI

19.10.2007, Milan Šurkala, aktualita
Společnost Compro uvedla nový analogový TV/FM tuner VideoMate M5F PCI, který je schopen zachytávat a nahrávat video či audio záznam včetně plánovaného S5 záznamu. Je podporován 32 i 64-bitovou verzí operačního systému Windows Vista. Karta...
Společnost Compro uvedla nový analogový TV/FM tuner VideoMate M5F PCI, který je schopen zachytávat a nahrávat video či audio záznam včetně plánovaného S5 záznamu. Je podporován 32 i 64-bitovou verzí operačního systému Windows Vista.Karta je dodávána se software ComproDTV4, který umožňuje využít všechny zajímavé features této karty. Namátkou, můžete sledovat analogové vysílání, naplánovat S5/S4/S3 záznam, přehrát uložená videa, procházet programy, pořizovat obrázky, nahrát televizní vysílání přímo na disk, nastavovat světlost, jas, barevnou hloubku, kontrast nebo ostrost.

Díky Picture in / Picture out můžete sledovat živě televizní vysílání a zároveň přehrávat i zaznamenaná videa. Video Desktop pak nabízí funkci, která nastaví televizní vysílání jako wallpaper operačního systému Windows. A to jsou jen některé ze základních funkcí poskytované tímto televizním tunerem.

Zdroj: www.comprousa.com
Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.