reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Compro a televizní novinky

13.11.2009, Jan Vítek, aktualita
Společnost Compro oznámila, že si připravila nový televizní Tuner VideoMate Vista E900F, dále se dozvíme, že i se zbylými tunery VideoMate je připraven pro Microsoft Windows 7 Media Center a pak také firma představila uživatelské rozhraní ComproDTV4.5...
Compro má pro nás tedy hned tři novinky o svých aktivitách na poli hardwaru a softwaru pro přijímání televizního signálu. Všechny televizní tunery Compro VideoMate by tedy měly pod Windows 7 spolupracovat s mediálním centrem a objevit se pod volbou My TV. Dále také společnost hovoří o novém uživatelském rozhraní ComproDTV4.5, které má poskytnout stylový vzhled, ovšem dále se o něm nijak nerozepisuje (na svém webu jej ale už má ke stažení).Pak je tu také nové zařízení VideoMate Vista E900F se dvěma hybridními tunery pro přijímání analogového i digitálního vysílání, hardwarovým enkodérem pro ukládání do MPEG-1/2/4 v reálném čase, podporou PAL & NTSC 3D Y/C Separation, hardwarovým potlačením šumu obrazu a Microsoftem certifikovaným dálkovým ovladačem pro Windows 7, Vista a jejich MCE. K tomuto tuneru se již dodává nové rozhraní ComproDTV4.5.

Dále je zajištěna podpora pro SDTV, H.264 a 1080i HDTV, kompozitní, komponentní i S-Video vstupy, SAP(MTS/NICAM)/Stereo u analogových TV, funkce PIP/POP, atp. Karta s nízkým profilem se jinak bude hodit i do domácích multimediálních stanic HTPC, kde zabere jeden slot PCI Express x1.

Zdroj: TZ Compro