Cocktail Audio X10 pro vaši hudbu

Cocktail Audio X10 pro vaši hudbu
, , aktualita
Společnost UMAX si pro český trh připravila novinku z oblasti multimediální zábavy, tedy multimediální centrum Cocktail Audio X10. To označuje za revoluční Hi-Fi zařízení, úložiště CD a síťový hudební streamer. Podívejme se tedy, co nám nabízí.
K oblíbeným
reklama
Cocktail Audio X10 je dle firmy UMAX určen pro hudební fanoušky, kteří potřebují na jednom místě uskladnit tisíce písniček a mít je kdykoliv k dispozici pro přehrávání. K tomu poslouží vestavěná mechanika a možnost ripovat audio disky a ukládat jejich obsah na vestavěný disk. Ten má buď 1,5 TB pro cca 30 tisíc skladeb, nebo se dodává verze bez disku, do níž si vložíme sami model dle potřeby. Nahrávat skladby do hudební databáze lze ve formátech MP3, WMA, WAV i FLAC a přehrávat lze také OGG, AAC, PCM nebo M4A.Pro hledání mezi skladbami poslouží databázová funkce, jež dovoluje skladby jednoduše hledat a třídit podle názvu skladby, interpreta, žánru nebo alba. Tyto údaje můžeme měnit pomocí dálkového ovladače, nebo spíše s využitím USB klávesnice. Kromě CD pak můžeme pro přidávání do databáze využít také USB port a připojený disk, popřípadě také lokální síť nebo linkový vstup pro nahrávání z magnetofonu, gramofonu, apod.Dále nám Cocktail Audio X10 nabídne 3,5" displej, dálkový ovládač, 60W zesilovač pro připojení pasivních reproduktorů, nebo si můžeme připojit vlastní zesilovač pomocí optického digitálního výstupu či linkového výstupu. USB porty jsou zde dva, takže v jednom může být nastálo Wi-Fi adaptér a k tomu je zde ještě USB slave pro přímé propojení s počítačem. Uloženou hudbu můžeme mít k dispozici díky protokolu Samba, pak tu máme internetová rádia, server freeDB s veškerými dostupnými informacemi o uložených skladbách a albech. Tato databáze je přístupná buď na internetu nebo po instalaci na interním disku.

Doporučená koncová cena Cocktail Audio X10 bez vestavěného disku je 6.990 s DPH. Verze s 1,5TB diskem je o 2000 vyšší.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala