Cocktail Audio X10 pro vaši hudbu

Cocktail Audio X10 pro vaši hudbu
, , aktualita
Společnost UMAX si pro český trh připravila novinku z oblasti multimediální zábavy, tedy multimediální centrum Cocktail Audio X10. To označuje za revoluční Hi-Fi zařízení, úložiště CD a síťový hudební streamer. Podívejme se tedy, co nám nabízí.
K oblíbeným
reklama
Cocktail Audio X10 je dle firmy UMAX určen pro hudební fanoušky, kteří potřebují na jednom místě uskladnit tisíce písniček a mít je kdykoliv k dispozici pro přehrávání. K tomu poslouží vestavěná mechanika a možnost ripovat audio disky a ukládat jejich obsah na vestavěný disk. Ten má buď 1,5 TB pro cca 30 tisíc skladeb, nebo se dodává verze bez disku, do níž si vložíme sami model dle potřeby. Nahrávat skladby do hudební databáze lze ve formátech MP3, WMA, WAV i FLAC a přehrávat lze také OGG, AAC, PCM nebo M4A.Pro hledání mezi skladbami poslouží databázová funkce, jež dovoluje skladby jednoduše hledat a třídit podle názvu skladby, interpreta, žánru nebo alba. Tyto údaje můžeme měnit pomocí dálkového ovladače, nebo spíše s využitím USB klávesnice. Kromě CD pak můžeme pro přidávání do databáze využít také USB port a připojený disk, popřípadě také lokální síť nebo linkový vstup pro nahrávání z magnetofonu, gramofonu, apod.Dále nám Cocktail Audio X10 nabídne 3,5" displej, dálkový ovládač, 60W zesilovač pro připojení pasivních reproduktorů, nebo si můžeme připojit vlastní zesilovač pomocí optického digitálního výstupu či linkového výstupu. USB porty jsou zde dva, takže v jednom může být nastálo Wi-Fi adaptér a k tomu je zde ještě USB slave pro přímé propojení s počítačem. Uloženou hudbu můžeme mít k dispozici díky protokolu Samba, pak tu máme internetová rádia, server freeDB s veškerými dostupnými informacemi o uložených skladbách a albech. Tato databáze je přístupná buď na internetu nebo po instalaci na interním disku.

Doporučená koncová cena Cocktail Audio X10 bez vestavěného disku je 6.990 s DPH. Verze s 1,5TB diskem je o 2000 vyšší.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik