Cocktail Audio X10 pro vaši hudbu

Cocktail Audio X10 pro vaši hudbu
, , aktualita
Společnost UMAX si pro český trh připravila novinku z oblasti multimediální zábavy, tedy multimediální centrum Cocktail Audio X10. To označuje za revoluční Hi-Fi zařízení, úložiště CD a síťový hudební streamer. Podívejme se tedy, co nám nabízí.
K oblíbeným
reklama
Cocktail Audio X10 je dle firmy UMAX určen pro hudební fanoušky, kteří potřebují na jednom místě uskladnit tisíce písniček a mít je kdykoliv k dispozici pro přehrávání. K tomu poslouží vestavěná mechanika a možnost ripovat audio disky a ukládat jejich obsah na vestavěný disk. Ten má buď 1,5 TB pro cca 30 tisíc skladeb, nebo se dodává verze bez disku, do níž si vložíme sami model dle potřeby. Nahrávat skladby do hudební databáze lze ve formátech MP3, WMA, WAV i FLAC a přehrávat lze také OGG, AAC, PCM nebo M4A.Pro hledání mezi skladbami poslouží databázová funkce, jež dovoluje skladby jednoduše hledat a třídit podle názvu skladby, interpreta, žánru nebo alba. Tyto údaje můžeme měnit pomocí dálkového ovladače, nebo spíše s využitím USB klávesnice. Kromě CD pak můžeme pro přidávání do databáze využít také USB port a připojený disk, popřípadě také lokální síť nebo linkový vstup pro nahrávání z magnetofonu, gramofonu, apod.Dále nám Cocktail Audio X10 nabídne 3,5" displej, dálkový ovládač, 60W zesilovač pro připojení pasivních reproduktorů, nebo si můžeme připojit vlastní zesilovač pomocí optického digitálního výstupu či linkového výstupu. USB porty jsou zde dva, takže v jednom může být nastálo Wi-Fi adaptér a k tomu je zde ještě USB slave pro přímé propojení s počítačem. Uloženou hudbu můžeme mít k dispozici díky protokolu Samba, pak tu máme internetová rádia, server freeDB s veškerými dostupnými informacemi o uložených skladbách a albech. Tato databáze je přístupná buď na internetu nebo po instalaci na interním disku.

Doporučená koncová cena Cocktail Audio X10 bez vestavěného disku je 6.990 s DPH. Verze s 1,5TB diskem je o 2000 vyšší.

Zdroj: TZ UMAX
reklama
Nejnovější články
Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu
Samsung začal distribuovat nový firmware pro letošní QLED TV, který zpřístupňuje Filmmaker Mode. Tento režim vypne většinu funkcí pro dodatečné vylepšení obrazu. Aktualizace je zatím dostupná jen v USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium
LG přineslo slibovanou aktualizaci pro své letošní OLED TV z řad CX a GX. Přidává podporu AMD FreeSync Premium, v pořadí třetí technologie pro variabilní obnovovací frekvenci. Tuto novinku tedy ocení hráči.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách
Po skoro čtyřměsíční pauze způsobené koronavirovou krizí zase pokračuje přechod na standard DVB-T2. Dnes o půlnoci bylo ukončeno původní vysílání DVB-T v jižních Čechách, minulý týden na západě republiky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
13.7.2020, inzerce, PR článek