Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Co vydrží kamery Samsung řady H?

, , aktualita
Co vydrží kamery Samsung řady H?
Samsung na svých stránkách spustil kampaň na podporu svých nových videokamer řady H, které využívají disky typu SSD. Zaměřil se především na to, co všechno tyto kamery mají vydržet, přičemž jejich trapitelem se stal malý klučina, jenž je zkouší v několika videích...
Co vydrží kamery Samsung řady H?
Videokamery Samsung řady H jsou prodávány v několika modelech - H106 s kapacitou 64GB je vedoucí kamera, jejíž recenze byla nedávno uvedena na našem serveru. A pak tu jsou kamery H105 s kapacitou 32 GB SSD, H104 s kapacitou 16 GB SSD a model H100, který disponuje slotem pro paměťové karty typu SDHC.A cože se s nimi ve videích všechno děje? Především se dozvíme, jaké jsou výhody SSD úložiště, které je oproti pevným diskům odolné proti otřesům, vysokým i nízkým teplotám, apod. Kamera se tedy poroučí pádem na zem, zažije pobyt v mrazáku a také horké prostředí. Dále se projede přidělaná na vrchu dálkově ovládaného autíčka, nebo si změří síly s malým bagrem, přičemž architektem těchto výmyslů má být malý kluk, tedy alespoň v předkládaném Překvapivém příběhu videokamery H106.

Prezentace je tedy spíše pro odlehčení tématu a pobavení, protože je jasné, že 64GB SSD oproti paměťovým kartám až tak moc výhod neposkytuje. Kamery HMX-Hxxx jinak disponují rozlišením 1080i, širokoúhlým objektivem Schneider s desetinásobným optickým zoomem a taktéž optickým stabilizátorem a ohnisková vzdálenost je zde 37 mm. To jsou kromě SSD hlavní lákadla této řady.

Videa naleznete na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Samsung