www.tvfreak.cz
>
>
>

Co sledují ostatní na Netflixu? Prozradí nové žebříčky TOP 10

Co sledují ostatní na Netflixu? Prozradí nové žebříčky TOP 10
, , aktualita
Po testování spouští Netflix celosvětově své nové seznamy nejsledovanějších filmů a seriálů. Uživatelé se díky této nové funkci dozví, jaký obsah sledují nejčastěji ostatní diváci v jeho zemi. Žebříčky jsou aktualizovány každý den.
K oblíbeným
reklama
Netflix nabízí obrovské množství různorodého obsahu, ve kterém nemusí být snadné se zorientovat. Proto přidává další způsob, jak objevovat nové filmy a seriály. Nyní začíná Netflix zobrazovat žebříček deseti nejsledovanějších videí v dané zemi. To znamená, že český uživatel se hned dozví, co je právě populární mezi ostatními diváky z České republiky. K aktualizaci statistiky bude docházet každý den, takže půjde o opravdu čerstvé informace. Přesto bude každý žebříček trochu jiný, neboť kromě sledovanosti seřadí Netflix daných deset pořadů také podle relevance. To znamená, že jejich pozice v žebříčku bude upravena podle toho, jak odpovídá ostatním zhlédnutým videím daného uživatele.
 
 
Kromě celkového žebříčku budou k dispozici také seznamy deseti nejpopulárnějších filmů a deseti nejpopulárnějších seriálů, a to po kliknutí na příslušnou kartu. Aby bylo prohlížení oblíbeného obsahu ještě snazší, přidal Netflix také odznáčky pro pořady z TOP 10. To znamená, že takový obsah snadno poznáte třeba při vyhledávání konkrétních videí nebo prohlížení žánrů či osobních seznamů. Netflix věří, že novinka v podobě žebříčků nejpopulárnějšího obsahu pomůže mezi lidmi vytvářet sdílené momenty, podobně jako když o zhlédnutém filmu či seriálů hovoří se svou rodinu, přáteli nebo kolegy v práci.
 
 
Ačkoliv se tato nová funkce může jevit jako drobnost, Netflix ji testoval více než šest měsíců mezi uživateli v Mexiku a Velké Británii. Nyní se konečně dostává do celého světa, takže v následujících dnech či týdnech by měla být dostupná pro všechny diváky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky
Skylink pokračuje v rozšiřování nabídky volných programů, které jsou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Zahrnuje skoro čtyři desítky kanálů vysílající filmy, dokumenty, hudbu či dětské pořady.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru
Huawei příští týden představí na čínském trhu svůj druhý televizor. Nasvědčuje tomu vydaný teaser, který ukazuje vysouvací kameru. Nový model pravděpodobně nabídne ještě lepší parametry než současný.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma
Nucený pobyt doma během pandemie COVID-19 si můžete zkrátit novými originály z produkce Netflixu, které budou mít premiéru během dubna. Přinášíme vám jejich kompletní seznam, abyste věděli, na co se připravit.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik5 komentářů
Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020 Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020
Na český trh se pomalu chystají letošní televizory od Panasonicu. Jako první se v nabídce jednoho tuzemského prodejce objevily modely z cenově dostupné řady HX800E, a to rovnou ve třech úhlopříčkách. Kdy se na trh dostanou i další novinky?
29.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik