CNN Prima News začne vysílat 3. května. Jaké pořady nabídne?

CNN Prima News začne vysílat 3. května. Jaké pořady nabídne?
, , aktualita
Dlouho očekávaná zpravodajská stanice CNN Prima News zná datum zahájení vysílání. Diváci se mohou těšit na téměř 30 pořadů a více než 40 tváří. Provozovatelé uvádějí, že jde o „multimediální“ platformu zahrnující také zpravodajský web.
K oblíbeným
reklama
Projekt CNN Prima News byl oznámen již v loňském roce, ale dlouho se nevědělo, kdy začne kanál vysílat. Tento měsíc ovšem začalo být jasné, že start se nezadržitelně blíží a satelitní operátor Skylink dokonce nedopatřením zveřejnil datum 25. dubna, které se ukázalo jako chybné. CNN Prima News totiž zahájí své vysílání v neděli 3. května, a to v 18:55 hlavní zpravodajskou relací moderovanou Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem. Následovat budou novinky ze sportu a nový pořad Showtime s Evou Perkasovou. Celkem mohou diváci očekávat skoro tři desítky pořadů z originální české produkce a 42 hlavních tváří, které se na obrazovce budou střídat.
 

CNN Prima News se jako jediná stanice v ČR chlubí dvoupatrovým studiem, které by mělo být nejmodernější ve střední Evropě
 
V neděli se divákům mimořádně představí některé z hlavních pořadů CNN Prima News včetně talkshow Silný hlas Markéty Fialové, investigativního dokumentu Po rouškou, shrnutí dne v pořadu 360° Pavlíny Wolfové, dokument CNN Style a také pořady Amanpour a Quest Means Business z produkce CNN International, které uvádí světové novinářské hvězdy Christiane Amanpour a Richard Quest. V pondělí od 6 hodin potom tříhodinovým zpravodajským blokem Nový den začne pravidelné vysílání. Během každého dne čeká na diváky 19 premiér včetně Interview nebo Počasí, o které se postará desítka profesionálních meteorologů spolupracující s Českým hydrometeorologickým ústavem.
 
Spolu s televizní stanicí bude v neděli spuštěn také zpravodajský web na adrese cnn.iprima.cz, sociální sítě a také hybridní vysílání (HbbTV), které si diváci mohou spustit červeným tlačítkem na dálkovém ovladači. Platforma CNN Prima News bude během svého vysílání využívat také zkušenosti sítě CNN a jejich zpravodajů po celém světě, díky čemuž získá přístup k exkluzivnímu obsahu. Kanál si mohou diváci naladit už nyní, i když zatím vysílá jen promo smyčku. Kromě řady satelitních, kabelových a IPTV operátorů v Česku i na Slovensku je možné CNN Prima News naladit také prostřednictvím digitálního pozemního vysílání.
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik