Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

CNN Prima News začne vysílat 3. května. Jaké pořady nabídne?

, , aktualita
CNN Prima News začne vysílat 3. května. Jaké pořady nabídne?
Dlouho očekávaná zpravodajská stanice CNN Prima News zná datum zahájení vysílání. Diváci se mohou těšit na téměř 30 pořadů a více než 40 tváří. Provozovatelé uvádějí, že jde o „multimediální“ platformu zahrnující také zpravodajský web.
CNN Prima News začne vysílat 3. května. Jaké pořady nabídne?
Projekt CNN Prima News byl oznámen již v loňském roce, ale dlouho se nevědělo, kdy začne kanál vysílat. Tento měsíc ovšem začalo být jasné, že start se nezadržitelně blíží a satelitní operátor Skylink dokonce nedopatřením zveřejnil datum 25. dubna, které se ukázalo jako chybné. CNN Prima News totiž zahájí své vysílání v neděli 3. května, a to v 18:55 hlavní zpravodajskou relací moderovanou Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem. Následovat budou novinky ze sportu a nový pořad Showtime s Evou Perkasovou. Celkem mohou diváci očekávat skoro tři desítky pořadů z originální české produkce a 42 hlavních tváří, které se na obrazovce budou střídat.
 

CNN Prima News se jako jediná stanice v ČR chlubí dvoupatrovým studiem, které by mělo být nejmodernější ve střední Evropě
 
V neděli se divákům mimořádně představí některé z hlavních pořadů CNN Prima News včetně talkshow Silný hlas Markéty Fialové, investigativního dokumentu Po rouškou, shrnutí dne v pořadu 360° Pavlíny Wolfové, dokument CNN Style a také pořady Amanpour a Quest Means Business z produkce CNN International, které uvádí světové novinářské hvězdy Christiane Amanpour a Richard Quest. V pondělí od 6 hodin potom tříhodinovým zpravodajským blokem Nový den začne pravidelné vysílání. Během každého dne čeká na diváky 19 premiér včetně Interview nebo Počasí, o které se postará desítka profesionálních meteorologů spolupracující s Českým hydrometeorologickým ústavem.
 
Spolu s televizní stanicí bude v neděli spuštěn také zpravodajský web na adrese cnn.iprima.cz, sociální sítě a také hybridní vysílání (HbbTV), které si diváci mohou spustit červeným tlačítkem na dálkovém ovladači. Platforma CNN Prima News bude během svého vysílání využívat také zkušenosti sítě CNN a jejich zpravodajů po celém světě, díky čemuž získá přístup k exkluzivnímu obsahu. Kanál si mohou diváci naladit už nyní, i když zatím vysílá jen promo smyčku. Kromě řady satelitních, kabelových a IPTV operátorů v Česku i na Slovensku je možné CNN Prima News naladit také prostřednictvím digitálního pozemního vysílání.
 
 
Zdroj: Tisková zpráva