Chytré Blu-ray přehrávače Asus O!Play

Chytré Blu-ray přehrávače Asus O!Play
, , aktualita
Společnost Asus si připravila dva nové přehrávače Blu-ray kombinované s multimediálními přehrávači. Jedná se o BDS-500 a BDS-700 patřící do řady O!Play, které slibují širokou podporu různých formátů, připojení k Internetu i pomocí Wi-Fi, apod.
K oblíbeným
reklama
Kromě již uvedených vlastností nám přehrávače O!Play BDS-500 a BDS-700 nabídnou až dva porty HDMI i USB, možnost ovládání pomocí chytrých telefonů (Windows Phone, iOS, Symbian, Android, Blackberry) a také vestavěnou technologii zpracování videa Qdeo. Ta má poskytnout ostřejší obraz. Pak se neztratí ani podpora Blu-ray disků ISO a Blu-ray disků 3D ISO (včetně menu) a upscale filmů z DVD na vyšší rozlišení.
O!Play BDS-700


Přehrávač BDS-700 k tomu obsahuje stereo D/A převodník s odstupem signálu od šumu 115 dB a také podporu standardů Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio či bezeztrátový 7.1kanálový zvukový výstup. Příslušné výstupy jsou zde pozlacené.
O!Play BDS-700


Podporované standady zahrnují WAV, FLAC, AIFF a 42 další, co se týče připojení disků, pak ty mohou být naformátovány i na systém NTFS a přes USB je také možné přímo připojit kamery nebo fotoaparáty. Rozdíl mezi oběma modely také je, že BDS-700 má vlastní Wi-Fi modul (802.11n), zatímco k BDS-500 si jej můžeme případně dokoupit. Díky němu se pak připojíme k domácí sítí (podpora DLNA) či rovnou na Internet a využijeme služby jako YouTube, Picasa, Flickr, internetová rádia, atd.


ModelBDS-700BDS-500
Podpora externích HDD / USB flash disků EXT3, FAT16, FAT32, NTFS
Přehrávání diskůBD-ROM, BD-R/RE, AVCHD, DVD-Video SL/DL, DVD-R/-R DL/-RW, DVD+R/+R DL, Audio CD/CD-R/-RW
Video.avi, .asf, .divx, .flv, .mkv, .mov, .mp4, .m4v, .mpg, .mpeg, .ts, .mts, .m2ts, .rmvb, .vob+ifo, .wmv, BD-ISO, DVD-ISO
Podpora video kodekůMPEG1, MPEG2, MPEG 4 SP/ASP(B-VOP,GMC), H.264(MPEG4 AVC), VC-1 AP, WMV9, DivX HD, Divx Plus HD, Xvid, RMVB, BD-ISO, DVD-ISO
Audio.aac, .aiff, .flac, .mp3, .mka, .m4a, .wav, .wma, .ogg
Podpora audio kodekůDolby True HD, DTS HD Master Audio, MPEG1, MPEG2, MP3, WMA, WAV, AAC, HE-AAC, FLAC, LPCM, AC3
Obrázky.jpg, .jpeg, .png, .bmp, .tif, .tiff, .gif
Titulky.pgs, .smi, .ssa, .srt, .sub+.idx
Dálkové ovládáníanoano
Ovládání pomocí smartphonu anoano
Wifi 802.11n vestavěnávolitelný
DLNA (ver 1.5 DMP)anoano
Síťové službyYouTube, Netflix, Pandora, Picasa, Flickr, internetová rádia
Ethernet (802.3 10/100 Base T)anoano
HDMI porty21
Komponentní video výstup anoano
Digitální koaxiální audio výstupanoano
Analogový audio výstupanoano
RJ-45 LAN (10/100 Mbps)anoano
USB porty22
Interní flash úložiště2 GB2 GB
Rozměry430 x 50 x 252 mm
Hmotnost3 kg
Spotřeba Aktivní/Standby28 W / 0,5 W27 W / 0,5 W


Zdroj: TZ Asus
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik