Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chystá se nový firmware pro GoPro Hero4 Black a Silver

9.1.2015, Milan Šurkala, aktualita
Na letošní únor chystá GoPro nový firmware pro své akční kamery GoPro Hero4 Black a Silver. Vylepší např. time lapse video, bude tu další režim sekvenčního snímání a majitelé Black verze se mohou těšit na lepší slow-motion videa.
Majitelé akčních kamer GoPro Hero4 Black a Silver se mají nač těšit. V průběhu února pro ně bude přichystán nový firmware, který vylepší např. time lapse videosekvence. Už je nebude nutné skládat v počítači, ale kamerka je bude nově umět skládat přímo v sobě. Dále se tu objeví sekvenční snímání 30/6, tedy 30 snímků za dobu 6 sekund. Novinkou bude také automatická rotace videa, takže videosekvence už nebudou vzhůru nohama, pokud je kamera namontována opačně.

GoPro Hero4

Verze Black bude dále vylepšena o nové slow-motion režimy. V HD rozlišení 1280×720 pixelů se můžete nově těšit na snímkovací frekvenci 240 fps (původně max. 120 fps) a 2.7K video, které bylo doposud dostupné max. při 50 fps, bude nově možné natáčet při trochu vyšších 60 fps. Naopak verze Silver dostane možnost vyznačit důležité momenty ve videu a pak je snadno vyhledávat pro jednodušší editaci a sdílení.

Zdroj: www.gopro.com


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.